Kullanımı gayet basit olan, sağlamlık açısından dayanıklı ve kuvvetli esnek özellikli bir stor perde sahibi olmak isterseniz, zip perde tam da isteğinize göre. Bu yeni nesil perdelerde dünyanın kalite standartlarda en üst düzey teknoloji olan Myzip teknolojisi kullanılmıştır. Kullanmış olduğunuz stor perdelerde teknoloji ile birlikte zirvede olacaksınız.

Bu perde sayesinde ortamları bile teknoloji ile içi içe yapabilirsiniz. Kısacası bu ürün tam size göre.

Yeni Nesil Stor

Kullanılan teknoloji ile birlikte birleşen stor perdeler zip perde adını kazandı. Bu kullandığınız perdeler, klasik stor perdelerden ayrılacak modern ve teknolojik özelliklere sahiptir. Kullanmanız durumunda farkını hemen hissedeceksiniz. Perde ihtiyaçlarınızı artık klasik perdeler dışına çıkarın daha donanımlı özel ürünler istiyorsanız tam da aradığınız ürün. Zip perde modellerisizin için hem tasarruflu hem de kalitelidir. Türkiye’de bulunan birçok yapı sistemleri firmaları sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için bekliyor. Üretimlerinde bulunan zip perde Ankara, İstanbul, Muğla ve Antalya bölgelerinde çeşitli fabrikalar bulunmaktadır.

Dört Mevsime Uygun

Stor perdeden tam olarak beklentiniz nedir? Bir stor perde sizin ihtiyaçlarınızı her zaman karşılayabilmeli. Zip perde fiyat olarak size her mevsimde tasarruf sağlayacak. Mevsime göre göre şekil kazanan bu perdeler her mevsimin güzelliğini size yaşatıyor ve bunu en güzel şekilde yararlanmanıza olanak sağlıyor.