Zip Perde Nedir?

Zip perde, diğer perdelerden farklı olarak 4 mevsim kullanılabilecek durumda olan, özel kumaşlardan üretilen, yanındaki fermuar sistemi sayesinde daima işlerliğini koruyan ve kullanıcının isteği doğrultusunda kullanıldığı ortama istenilen ışığı ve ısıyı yansıtan perdelerdir.

Zip perdeler sadece modern binalarda değil kafe ve restoran gibi içerisinde açık alanlar barındıran işletmeler tarafında da sıklıkla tercih edilmektedir.

Zip perdelerin çalışma sistemi uzaktan kumanda ile hareket ettirilerek çalışmasındadır ve bu çalışma prensibi kullanıcıların elektrik tasarrufunda bulunmasına olanak sağlamaktadır. Zip perdenizin şeffaflığı sayesinde dışarıdan görülmezken dışarısını farklı renkteki perdelerinizle farklı bir algı ile görebileceksiniz.

Zip perde, tüm perdelerde olduğu gibi bir gölgeleme sistemini içerir. Yaz mevsiminin aylarında sıcak havalardan, kış mevsiminin aylarında ise soğuk havalardan korunmanızı destekleyecek bir sistemdir zip perde sistemi. Zip perde; kurumsal ya da bireysel alanları ayırt etmeden her alanda kullanabileceğiniz ve kullandığınız alanı, güzel ve rahat bir alana çevirmenizi sağlayacak olan perde sistemidir.

Zip Perde Fiyatları Ne Kadar?

Zip perde de, bu tür diğer dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi sabit bir fiyatla ücretlendirilememektedir. Zip perde ürünün fiyatı; perdenin yapımında kullanılan kumaş cinsine, sistemin çalışmasını sağlayan motor sistemi de dâhil olmak üzere farklı kıstaslarla belirlenmektedir.

Zip perde İzmir, İstanbul ve Ankara illeri başta olmak üzere Türkiye’nin diğer bölgelerine de müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekte olan Best Global firması; zip perdenin dışında kış bahçesi, pergola ve jaluzi cam içi sistemlerinin üretim faaliyetlerini de yürütmektedir. Zip perde ürünü ve diğer ürünler hakkında da bilgi almak istiyorsanız https://bestglobal.com.tr sitesini ziyaret edebilir, 0 (212) 295 92 54 numarayı arayabilirsiniz.