Jaluzi perdeler, düet perdelerin öncüsü olarak yer almakta ve benzer özellikler taşımaktadır. Düet perdelerde yer aldığı gibi jaluzi perde modelleri de yukarı kaldırıldığı zaman birbirlerinin üstüne düzgün şekilde katlanmaktadır. Bu, durum alanda çok ince bir profil yaratmaktadır. Eğer manzarayı net bir şekilde görmek istiyorsanız perdelerinizi artık kaldırabilirsiniz. Jaluzi perdeler indirildiği zaman, oldukça yaygın bir efektle ışığı filtreleyebilmektedir. Düet perdelerin modellerinin içerisinde yalıtım

hücresi yer alan iki kumaş paneli bulunmaktadır. Jaluzi perdenin farklı olduğu nokta da burada ortaya çıkmaktadır. Bu modeller tek panelden oluşmaktadır. Yalıtımın problem olmadığı alanlarda son derece dengeli ışık kontrolü sağlamaktadır.

Hesaplı Jaluzili Perde Modelleri

Jaluzi perdeler, düet perdele gibi görünmektedir. Fakat jaluzi cam fiyatları düet perdelere göre çok daha uygundur. Evinize düet perde kullanmak için bütçeniz yeterli değilse, modadan ödün vermeden cebinizden tasarruf ederek jaluzi perde satın alabilirsiniz. Jaluzi perdeler herhangi bir modern dekorasyona son derece uyumludur. Çok sade olmalarından dolayı, jaluzi perdeler her yere uyum sağlayabilmektedir.

Jaluzi Cam Fiyatları

Jaluzi cam içi modelleri sahip olduğu yeni stilliyle, mekanlarınıza estetik katan kalıcı çözümleri sizlere sunmaktadır. Çift yönden bant ile camın dış yüzeyine yapıştırılan zincirli aparat sayesinde, iki cam arasında bulunan jaluzileri hareket ettirmektedir. Cam yüzeyine delme işlemi uygulanmadan takılan zincirli aparat, jaluzi cam içi modelinde yer alan mıknatıs sayesinde jaluzilerin rahatlıkla hareket ermesini sağlamaktadır.