Kullanım kolaylığını maximum seviyeye getirebilmek için tercih edilen modellerden bir tanesi motorlu sistem olan kasetli tente‘dir. Sizlerde biliyorsunuz ki manuel tenteler artık eski değerinde değil. Günümüz zamanında herşey gelişiyor, bu teknolojide bunlardan sadece bir tanesi.. Sahip olduğu sistem sayesinde sizlere çok büyük bir konfor sağlıyor. Uzaktan kumanda sayesinde, bir tuş yardımıyla tentemizi açıp kapatabiliyoruz. Kasetli Tentenin en işe yarar özelliği ise yer kaplamaması ve modern bir görünümü olmasıdır.

Bahçelerinizin, Balkonlarınızın görünümüne zarar vermeyecek harika bir üründür. Kasetli tentenin kendini temizleme özelliği mevcuttur. Alüminyum plakalar, paslanmaz civatalar ve pimler, maximum 45° eğim alanı, kumanda yardımı ile otomatik ya da manuel müdahele, istenilen tercihe göre ithal kumaş veya yerli kumaş seçeneği, maximum açılır boyu 3.50 mt, tek parça maximum genişlik ise 7 mt gibi özellikleri mevcuttur. 2 yıl garanti kapsamındadır. Ancak siz müşterilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz.. Biraz da firmamızın uyguladığı görüntüler ile devam edelim.

kasetli-tente-yapimi

Ustalarımız iş başındayken sizlere rahatsızlık vermeden gayet hızlı bir şekilde işlemleri hallederler… Son olarak izleyeceğiniz videolardan sistemin nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Aklınıza takılabilecek her türlü soruda bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin..

 

Kasetli Tente uygulamamızın Ön görünüm Videosu;

Kasetli Tente uygulamamızın Açılır hali Videosu;

Kasetli Tente uygulamamızın kapanış hali Videosu;