Siz de ev veya işyerinizde bulunan bahçenizi kış bahçesine dönüştürmek istiyorsanız bu konuda uzmanlaşmış, güvenilir hizmet veren şirketimize danışabilirsiniz. Firmamızın daha önce gerçekleştirdiği işleri görebilirsiniz. Modern balkon sistemlerini kış bahçesi çiçekleri ile tamamlayarak harika bir ortam yaratabilirsiniz. Günümüzde kış bahçesi çeşitleri pergola sistemli, ahşap görünümlü, açılır kumandalı cam tavanlı gibi daha birçok seçeneği ile yer almaktadır.

Kış bahçesi modelleri günümüzde her mevsim konforlu yaşam alanları sunmak için üretilmektedir. İnsanlar ufacık bir toprak parçasını bile değerlendirerek mükemmel bahçeler haline getirmektedir. Bunun yanında evlerindeki balkon ve teraslarını bile bahçe haline dönüştürmektedir. Fakat bahçede yaşam havalar soğuyunca sona ermektedir. Kış zamanında ise bahçeler neredeyse hiç kullanılmamaktadır. Bu konuda doğa tutkusunu bilen müşterilerimiz şimdi bahçelerini firmamızın üretmiş olduğu kış bahçesi modelleri ile yaşanabilir hale getiriyor ve dört mevsim yaşanabilir alanlar yaratıyor.

Müşterimize uyguladığımız bu kış bahçesinin artı olarak iki özelliği mevcut. Kış bahçesinin üstüne uyguladığımız Zip Perde ile mükemmel uyum kendini gösteriyor. Müşterimizin ne zamanki güneşten bunaldı, hemen bir kumanda yardımı ile zip perdeyi devreye sokuyor ve isteği doğrultuda açıp kapatabiliyor.

led-isikBir diğer eklediğimiz özellik ise tamamen tasarımı bize ait bir ışıklandırma sistemi. Bu sistem ile 6 adet led ışıklandırma yaptık ve hepsini tek bir kumandada yönetebilecek bir program yazdık, açmak ve kapatmak bir yana, istenildiği seviyede ışığı kısılma ve yükseltilmesini sağladık. Tasarımla birleşince harika bir kış bahçesini, müşterimize teslim ettmenin gururunu yaşadık..