• KIŞ BAHÇESİ
    Bahçenizde kendinize bir yer açın ve kışın tadını çıkarın..

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçesi, günümüzde en önemli yapı elemanlarından biri olarak tanımlanır. Dış mekânla birleşen yapılar oluşturma görevini üstleniyor olmasıyla, hayatın her anına oldukça büyük keyif katıyor olması ön plana çıkan en önemli özelliği olarak bilinir. Soğuk havalar için özellikle ayrıcalıklı olmasıyla kış bahçeleri, kendilerine has atmosferlere sahip olur. Evin iç mekânlarında mevcut olan konforun bahçelerin dış mekân rahatlığıyla sağlanmasında doğrudan etkilidir. Soğuk iklim şartlarından hiçbir zaman etkilenmeyerek rahatlıkla bahçe deneyimini sıcak ortam içerisinde yaşayabilmeyi mümkün kılar. Uygulama alanı geniş olan bir seçenek konumunda bulunduğundan dolayı, evlerin iç kısımlarından dış noktaların keyfini yaşayabilmeyi mümkün kılar özelliktedir. Dış dünyaya açılan bir kapı olarak tanımlanabilecek ayrıcalığı sayesinde her zaman fark yaratmayı başaran özelliklere sahiptir.

Kış Bahçesi Uygulamalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Yapılar için benzersiz farkların yaratılmasına olanak tanıyan özellikte olmasıyla, kış bahçesi uygulamalarında belli başlı noktalara özen gösterilmesi gerekir. Her nokta için bütünleşik olarak tanımlanıyor olmasıyla, genel formla uyum içerisinde olması büyük önem taşır. Kullanılabilirlik açısından olduğu kadar sahip olduğu görünümle de etkileyici detayları içermesi benzersiz avantajları beraberinde getiren özelliktedir. Kış bahçesi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktaların başında genel hatların yapısı ön planda tutulmalıdır.

Kış bahçesi uygulamalarında yapılan tasarıma göre birbirleriyle bağımlı veya bağımsız olan bölümlerin olabilmesi söz konusudur. Taşıyıcı sistemleri açısından yüzeyin rahatlıkla işlevsel açıdan korunmasının sağlanması, kış bahçesi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken önemli detayların başında gelir. Camların tercihinde yapılacak olan seçimler hem güvenliği hem de güneş geçirgenliğini kontrol altında tutacak şekilde ayarlanmalıdır. Bu noktada konfor camlar lamine temperli seçeneklerle oluşturulan kış bahçeleri tam anlamıyla keyifli kullanıma olanak tanıyan özellikte olurlar. Firmamız doğramalar için belirlenen renkleri iç alanların, dışarısı ile bütünleştirilmesi için, en önemli ayrıntıyı sizler için planlar. Genel hatları itibariyle sahip olduğu formun korunmasıyla kış bahçesi keyfinin kesintisiz olarak yaşanabilmesi ayrıcalığı elde edilir.

Sistemin genel olarak kurgusunun yapılması esnasında detaylar özelinde uygulamanın gerçekleştirilmesi önemlidir. Profesyonel ekiple yapılacak olan kış bahçesi işlemleri memnuniyet veren sonuçları beraberinde getirir. Amatörce yapılan çalışmalar, kullanış açısından olduğu gibi genel anlamda da çeşitli sorunların yaşanabilmesi sorununu ortaya çıkarır. Firmamız sizin memnun kalmanız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

NURSEL ERGİN"Hep bana soruyorsunuz mutfağın çok güzel ben de böyle bir mutfak istiyorum nasıl yaptırırım kimden yaptırırım diye bu sorunuzun cevabı @bestglobalyapi da saklı 💕 Hayalimin mutfağına kavuşmamı sağlayan @bestglobalyapi'ya sonsuz teşekkürler. "

Nursel Ergin'in Kış Bahçesi


Kış Bahçesi Neden Tercih Edilmelidir?

Kış bahçelerinin sunduğu avantajların her biri, neden tercih edilmeleri gerektiğinin cevabı olarak tanımlanır.

Kış bahçeleri:

  • Lüks konfor elde edebilmeye olanak sağlar
  • Soğuk havalarda dış mekânların keyfini yaşamak isteyenlere özeldir
  • Bahçede müstakil yaşam alanlarının oluşturulması ayrıcalığı sunar
  • İç ortamın sıcaklığını koruyarak rahatlıkla kullanılabilir
  • Estetik açıdan etkileyici görünüm sağlar
  • Evler için olduğu gibi işletmeler için prestijli alanların yaratılmasında etkilidir.

Tüm avantajlarıyla beraber dış dünyaya açılan konforlu yaşam alanları olarak değerlendirmeleriyle, kış bahçesi seçeneklerinin tamamında beklentilerin karşılanması söz konusu olur.Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları belirlenebilmesi için, uzman ekibimizin yerine gelip detaylı ölçü ve handikapları belirlemesi gerekir. Aksi durumda rakamsal konuda kış bahçelerine anında fiyat verilememektedir. Telefon ya da mail ile belirtilen detayların, saha içine girdikten sonra farklılık göstermesi verilen teklifi bozmaktadır. Bu durum sebebi ile firmamız öncelikle kış bahçesi düşündüğünüz noktayı görüp,  sizlerin istediği modele göre fiyatlandırma yapmaktadır. Ancak düşündüğünüz kış bahçesinin bir projesi mevcut ise, firmamız  “proje için” anında fiyatlandırma yapabilir.