Pergola sistemleri gölge ihtiyacını gidermek için oluşturulan bir dekorasyon servisidir. Bu servisi Best Global firması beklentilerinizi karşılayacak şekilde sunacaktır. Pergola yapımında yağmurun oluşturacağı ıslanmaya karşı dayanıklı ahşaplar ve paslanmaz demirler kullanılır. Pergola sistemleri açılıp kapanabilir yapısıyla size üstün bir hizmet sunacaktır.

Pergola Sistemleri Nedir? Pergola Sistemleri Ne İşe Yarar?

Pergola sistemleri temel yapı malzemesi yağmura dayanıklı ahşap ve demirden yapılan bu ürün temelin üzerinde açılıp kapanabilen bir gölgeliktir. Bu ürünün boyutları gündelik yaşamınıza uygun bir şekilde genel olarak 2 metre 40 santim olarak üretilmiştir.

Müşterilerinin beklentileri ve istekleri doğrultusunda farklı model ve boyutlarda pergola sistemleri de üretmektedir.

Pergola Yapımı?

Pergola sistemleri yapımında demir, sedir ya da sakoya gibi özel ağaçlardan yapılan dikmeler kullanılmaktadır. Bu dikmelerin üzerine istediğiniz zaman açıp kapayabileceğiniz bir perde sistemi kurulur. Bu perde sistemi sayesinde yağmur ve güneşin neden olabileceği olumsuzluklardan istediğiniz şekilde korunabilirsiniz.

Yanları açık olacak şekilde üretilen pergola sistemleri, üzerinde delikli bir perde bulunacak şekilde üretilir. Üretilen pergola sistemleri; lüks restoran ve kafelerin sıklıkla tercih ettiği dekoratif ürünlerin başında yer alır. Bunun dışında farklı mekan ve farklı talepler doğrultusunda pergola sistemleri istediğiniz yaşam alanlarına beklentilerinizi karşılayacak şekilde kurulur.

Pergola Fiyatları Ne Kadar?

Dekoratif ürünlerin ücretlendirilmesi kesin bir şekilde belirlenemez. Çünkü müşterinin üründen beklentisi ve ürünün kaplayacağı alan doğrultusunda, ürünün yapımında kullanılacak materyalin cinsine göre, pergola sisteminizin istediğiniz boya ile boyanması süreci de ücretlendirmenin değişkenlik göstermesine neden olabilecek faktörlerin başında gelir.

Best Global, firması ile irtibata geçerek pergola sistemlerinin fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, bu sistemin bir an önce yaşam alanınızda kurulmasını sağlayabilirsiniz.