Pergola sistemlerinin kolay kurulum özelliği ve dayanıklılığı ile beraber daha çok bahçelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Türkiye’de pek çok konut sahibi pergole malzemelerine yer vererek bahçenizi kullanışlı hale getirebilirsiniz. Pergola sistemleri tente sistemi ve yatay olarak kullanılan açılır kapanır şekilde kullanımı ile ihtiyaç sahiplerine kullanım kolaylığı sunabilmektedir.

Bu özel sistemler daha çok güneşlik olarak kullanılmakta yaz dönemlerinde sizi güneşten koruyabilmektedir. Pergola sistemlerinin sahip olduğu açılır kapanır tavanı ve su geçirmezliği sayesinde ile yağmurlu havaların etkisini azaltabilmektedir. Best Global’in sizlere sunduğu pergole sistemleri ile istediğiniz zaman bahçenizi kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Ahşap Pergola Seçimi

Ahşap pergole sistemleri bahçeleriniz için en uygun mekânlar olmaktadır. Kaliteli ağaçlar ile yapılan ahşap pergola modelleri uzun süreli kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Evinizin yapısına uygun şekilde tasarlanan ahşap model seçimi yaparak çok daha huzurlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Sistem içerisinde öncelikli olarak doğru ahşap pergola sistemlerinin kullanılması gereklidir. Yanlış ağaç seçimi kullanılarak pergola yapılması bahçelerinizin uzun soluklu olmasını engellemektedir. Pergola kurma konusunda işin uzmanı olan Best Global’den yardım alabilirsiniz.

Uygun Pergola Fiyatları

Günümüzde pergola fiyatları alanın büyüklüğüne ve işçiliğe göre değişmektedir. Pergola sistemlerinde farklı ağaçlara yer verilmektedir. Coğrafi alanlara göre ağaç cinsleri değişim göstermektedir. Evinize her zaman en uygun ağacı firmamıza danışabilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pergola sistemlerinin fiyatları hesaplanması sırasında sistemin uygulanacağı alanı ölçmeniz gerekmektedir.