Basit bir kullanıma sahip, kuvvetli ve son derece dayanıklı ve aynı zamanda esnek bir stor perde arıyorsanız tercihiniz kesinlikle zip perde olmalıdır. Tüm dünyada teknoloji olarak en üst düzey olarak kabul edilen Myzip teknolojisi ile üretilen zip perdeler, çok özel ve de farklı bir konumda bulunmaktadır. Bu üst düzey perdeler ile artık son teknolojiyi evinize getirebilirsiniz. Yalnızca bu zip perdeler  ile birlikte dahi bulunduğunuz ortamı bambaşka bir teknolojik görünüme bürüyebilirsiniz.

Stor Perdelerin Yeni Nesli

Bu özel ve yeni stor perdelere zip perde adı verilmektedir. Kullanılan teknolojiyi de dikkate alacak olursak bu zip perdelerin yeni nesil perdelerden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Klasik stor perdelerden en büyük farkı teknolojik, özel ve modern bir perde olmasıdır.

Zip perde kullanım halinde durumun farkını hemen fark edeceksiniz. Klasik perdeler artık ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa ve artık donanım açısından da çok daha özel ürünleri kullanmak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Best Global zip perde olacaktır.

Zip perdeler oldukça tasarruflu ürünlerdir. Bu nedenle kısa süre içinde dahi olsa çok karlı bir tercih yapmış olursunuz.

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perdeler dış mekanizmalı perde sistemleridir. Zip perdeler, stor perde mekanizmalarına sahip özel kumaşlar ile donatılmıştır. Perde kumaşları zip perdenin yan kanalları içinde hareket etmektedir ve bu nedenle perdenin formları korunmaktadır. Bu nedenle yağış ya da rüzgara karşı direnç gösterebilmektedir. Diğer perde kumaşları bükülmeler veya yıpranmalar yaşarken, zip perde kumaşları bu sorunlara maruz kalmamaktadır.

Optik veya termal performans testlerinden geçen bu zip perdeler, son dönemde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Uzun ömürlü garanti seçenekleri de bulunmaktadır. Tüm bu seçenekleri ile zip perde, oldukça şık bir tercih olacaktır.