Hakkımızda

best-logo

Best Global Yapı Ürünleri olarak, 10 yıla varan birikimi ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile ülke ekonomisinin lokomotif halkalarından biri haline gelmiştir. 2005 yılından itibaren büyük deneyimler elde edip, Best Global Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak iş dünyasına ilk adımlarını 2015 yılında yapı ürünleri alanında ilk şirketini kurmasıyla adımını atmıştır. Bugun faaliyette bulundukları kış bahçesi, pergola sistemleri, zip perde, jaluzi cam içi, başta olmak üzere tekstil, gayrimenkul pazarlama ve turizm hizmetler alanında yenilikçi vizyonu ile lider rol üstlenmektedir.

Esnek yönetim yapısıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Best Global, bu anlayışı şirket prensibinin değişmez parçaları olan etkin ekip çalışması ve şeffaf iletişim anlayışı ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Best Global, bünyesinde yer alan tüm işlevleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki rakiplerinede örnek teşkil etmektedir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde global başarıyı hedefleyen Best Global, ilgili sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Devamlılık  sürdürerek farklı üstünlükler sağlamak, nihai kullanıcıya hitap eden ürün ve hizmetlerde en çağdaş ticari ve teknolojik uygulamaları izlemek, geliştirmek ve gerçekleştirmek, Türkiye ve bölgemizde bu çalışmaların etkin olarak yürütülmesi için gerekli kurumsal imkân ve kabiliyetleri hayata geçirmek için buradayız..