• ISI CAMLI CAM BALKON
  Balkonlarınızı Buhardan Uzak ve Sıcak bir ortama kavuşturun..

Isı Camlı Cam Balkon

ISI CAMLI CAM BALKON

Cam balkon sistemleri, sıklıkla tercih edilen sistemler olarak değerlendirilirler. Kullanılabilirlik açısından ayrıcalıklı bir seçenek konumunda bulunan ısıcamlı cam balkon, benzersiz konforu beraberinde getiriyor olmasıyla fark yaratır. Fonksiyonel anlamda olduğu gibi görsellik anlamında da tüm beklentileri ve daha fazlasını karşılayan özellikler bütününe sahiptir. Balkonların, evlerin birer parçası haline gelerek kullanılmalarına olanak tanıyan sistemdir. Isıcamlı cam balkon, standart cam balkon sistemlerinden ayrılan özelliktedir. Isıcamlı cam balkon sayesinde her mevsimde 7/24 kullanılabilir alanlar oluşturulur. Balkonların havaların soğuduğu zamanlarda işlevsiz hale gelmesinin önüne geçen özellikteki ısıcam, üst düzeyde sahip olduğu yalıtım oranıyla birlikte memnuniyet seviyesini her zaman yukarı noktaya taşımayı başaran özelliğe sahiptir. Isı tasarrufunu sağlayabilmeleri adına tasarımlarının tamamen ısıcam olarak gerçekleştirilmiş olması gerekir. Sadece camlarında ısıcam kullanılması yetersiz sonuçları ortaya çıkarır. Tüm sistemin yalıtım açısından bir bütün halde olması, ısı camlı cam balkon satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylar arasında yer alır. Isıcam özelliğine sahip cam balkonlarda montajın gerçekleştirilmesi aşamasına önem gösterilmelidir. Best Global ile kaliteli uygulamalar sonucunda üstün performanslı sonuçlar elde edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER


 • Profil : Alüminyum Çerçeve
 • Sızdırmazlık: Conta ve Fitil
 • Maksimum En: 650 cm
 • Maksimum Boy: 250 cm
 • Cam : 4+20+4 Temper
 • Aksesuar : Paslanmaz
 • Güvenlik : Çocuk Kilidi
 • Katlanır : Her İki Taraf
 • Renk: Tüm Ral Renkler

NEDEN ISI CAMLI CAM BALKON

Isı camlı cam balkon sistemlerinin kullanılmasındaki en özel ayrıntıların başında sağladığı yalıtım avantajı gelir. Her zaman konforun ön planda tutularak tasarlandığı seçenekler olmalarıyla beraber ekstra avantajları beraberinde sunan özellikler bütünüyle kullanılabilir durumdadır. Tüm evlerde tercih edilebilecek sistem olması sayesinde her zaman yeterli ısı düzeyine sahip olan alanlar oluşturur. Balkonları evlerden ayrılmasını değil, aksine evlerin parçası haline gelerek kullanılabilirliğe sahip olmalarında etkilidir. Isı camlı cam balkon kullanımı her zaman aktif olarak gerçekleştirilebilir. Mevsim şartlarından etkilenme durum gibi sorunlar söz konusu olmaz. Özgürlük alanı olarak tercih edilebilecek balkonlarda, istenilen her keyifli zaman geçirebilme ayrıcalığının elde edilebilmesi durumuyla beklentilerin rahatlıkla karşılanması mümkün olur. Isıcamlı cam balkon, sahip olduğu üstün performansıyla birlikte her zaman kullanılabilirliğe uygundur. Hiçbir sorun olmadan mevcut yapısının avantajlarını gösteren özelliklere sahip olmasının ayrıcalığını ilk andan itibaren hissettirmeyi başaran yapısıyla kendisine özgün tasarıma sahiptir. Artırılmış olan koruma özelliğinin farkını her açıdan yaşayabilme avantajını sunuyor olmasıyla büyük farkı sunan yapısıyla ön plana çıkar.

Açılır kapanır mekanizmaya sahip olmasıyla, ısı camlı cam balkon kullanımı tamamen tercihler doğrultusunda gerçekleştirilebilir durumdadır. Camların bir noktaya toplanmasıyla beraber tamamen açılarak tercih edilebilir olması, ısıcamlı sistemlerin önemli ayrıcalıklarından biri olarak değerlendirilir. Kolaylıkla esneklik kazanabilir özellikte tasarlandıkları gibi bir o kadar da keyifli kullanımı sunar. Isı camlı cam balkonlar sıcaklık açısından ekstra performansa sahip olmaları sayesinde, balkonların istenilen şekilde kullanılabilmelerinde doğrudan etkili olur. Evlerde balkonların tadının çıkarılmak istendiği her an, buhar yapmayan camlar sebebi ile tercih edilirler.