Jaluzi Cam İçi

Jaluzi cam modelleri kullanımları her geçen gün artış gösteren ürünlerden. Aynı bina, kat veya oda içerisinde İki bölgeyi birbirinden camla ayırmak için de kullanılabilen jaluzi cam içleri tercih edenlere şık bir çözüm sunmakta. Bu jaluzi tipinin en önemli özelliğinin kullanımı iki ısı cam arasında olacak şekilde yerleştirilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu şekilde kurgulanan bir sistem olan jaluzi cam içi sisteminde kişiler hem jaluzinin özelliklerinden hem de kullandıkları ısı camın özelliklerinden rahatlıkla faydalanabiliyorlar. Jaluzi cam nedir sorusuna da bu şekilde cevap vermenin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu tür sistemlerde içerideki jaluzi herhangi bir bakım gerektirmez. Çok uzun sürelerle rahatlıkla kullanılabilen bu sistem, sizlere bozulma gibi sorunlar da çıkarmaz. Cam içi tarafından da korunması sayesinde bu tür sorunlardan uzak durmayı sağladığını ve çok uzun vadede bir performans sergilediğini söyleyebiliriz. Üstelik bu tip sistemler kullanıldıkları yerlere oldukça şık bir görünüm de katarlar. Özellikle iş yerlerinde, bankalarda, hastanelerde ve buna benzer pek çok yerde yaygın şekilde tercih edilen jaluzi cam nedir ve modelleri nelerdir?, kumandalı veya kumandasız manuel şekilde de tercih edilebilir mi türü sorulara da yazımız içerisinde değineceğiz.. Kullanmak isteyen kişilere çok sayıda seçenek bırakan jaluzi perde günümüzde özellikle modern bir görünüm kazandırılmak istenen yerlerde yaygın olarak tercih edilirler.

Jaluzi Cam İçi Nedir?

jaluzi-cam-ici2Bu sistemler bildiğimiz jaluzilerin, ofislerde veya diğer yerlerde kullanılan ısı camların arasına yerleştirme suretiyle kullanılırlar. Bu kısaca jaluzi cam nedir sorusunun cevabıdır. Otomatik veya kumandalı şekilde tercih edilebilirler. Kumanda seçeneklerinde de farklı opsiyonların bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu şekilde bir cevap ise jaluzi cam nedir sorusuna verilebilecek detay cevaplar arasında geliyor. Özellikle şık bir görünüm ile kullanışlılığı birleştirmek amacıyla tercih edilen bu tip cam içleri, sayesinde iki ortamın belirgin bir şekilde birbirinden ayrılması ve dışarıdan bakan kişilerin içeriyi görmemesinin sağlanması söz konusudur. Jaluzi cam nedir sorusunun gizlilik sağlaması anlamında cevabı da bu şekilde. Bu özelliği nedeniyle yaygın şekilde gizliliğin ve resmiyetin önem kazandığı yerlerde tercih edildiklerini söyleyebiliriz. Şık ve kurumsal bir görünüm sağlamaları nedeniyle de tercih edilmektedirler. Üstelik jaluzi cam modelleri tercih edilmesi durumunda ekstra perdeye de ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle perde görevini görmesi ile de, ofislerin dış cephelerini kapatacak şekilde ısı cam içerisine yerleştirilebilirler. Isı camlarda herhangi bir sorun olmadığı sürece ve onlar yapılarını koruduğu sürece jaluzi cam modelleri de sorun çıkarmadan çok uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Yazımız içerisinde jaluzi cam modelleri ve bu ürünlerin nerelerde kullanılabileceğinden, özelliklerinden, fiyatlarından ve bu tür ürünleri yaptırırken nerelerin tercih edilmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.

Jaluzi Cam İçleri Nerelerde Kullanılırlar?

Jaluzi cam içlerini en yaygın şekilde gördüğünüz yerler bankalardır. Bir bankaya gittiğinizde özellikle müdürün ofisinin bu tip ısı cam arası perdeyle kapatıldığını görürsünüz. Bankalara gittiğinizde özellik müdürlerin ofislerini kapatmaya yarayan böylesi özellikte perdelerin varlığını mutlaka fark etmişsinizdir. Tabi bu jaluzi cam modelleri başka herhangi bir yerde kullanılmıyor anlamına da gelmiyor. Çok yaygın kullanım alanları vardır. Mekanlara hem şıklık hem kalite hem de efektiflik anlamında kattığı çok sayıda özellik sayesinde yaygın şekilde tercih edilirler. Evlerde de bu tipte jaluzi perde tercih edilebilir. Gerek müstakil evlerde gerekse de apartmanlarda kişiler evlerinde de bu tipte jaluzileri tercih edebiliyorlar. Özellikle son yıllarda kullanımların bir hayli hızlı şekilde arttığını ve kattıkları şıklık nedeniyle yaygın şekilde tercih edilmeye başlandıklarını söyleyebiliriz.

  • Ofislerde jaluzi cam içi türü ürünler yaygın şekilde tercih edilirler. Pratik çözümler sunmaları nedeniyle özellikle ofislerde tercih edildiklerini söyleyebiliriz. Özellikle şık bir tasarımın oluşturulmak istendiği ofislerde, bu tipte perdeler tercih edilmektedir diyebiliriz. İç mimarların da bankalarda, özel şirketlerde, plaza içi ofislerde ve diğer yerlerde en yaygın şekilde tercih ettikleri jaluzi cam içi ürünleridir. Bu tür ürünler ofislere kurumsal görüntü anlamında katkı sağlarlar. Konuklara ve gelen ortaklara bu tür ürünlerle saygın bir görünüm temin etmek, onların güvenini sağlamak ve onlarda ortak hareket etme isteğini uyandırmak söz konusudur. Bu tipte ürünler kurumsal kimliğin en önemli sembollerinden de birisidir diyebiliriz. Özellikle çok şık ve kaliteli ofislerde gerek manüel gerekse de otomatik şekilde tercih edilebiliyor olmaları söz konusudur. Üstelik jaluzi cam içi ürünleri sayesinde dışarıda içeriye ilişkin bir şeyler görmek isteyen kişiler de engellenmiş olur. Bu nedenle ofislerde, bankalarda ve benzeri iş yerlerinde özellikle müdürlerin ofislerini çalışanların ofislerinden ayırmak için tercih edilirler. Kapalı tecrit bir ortam sağlarlar. Bu sayede kurumsal görünüme de katkı sağlamış olurlar. Kişilerde saygın bir havanın temin edilmesi noktasında önem teşkil ederler diyebiliriz.
  • Otellerde de, jaluzi cam içi ürünleri aktif olarak tercih edilirler. Özellikle müdürlerin veya çalışanların bulunduğu ofislerin turistlerden ve ziyaretçilerden ayrılması bu tipte ürünlerle sağlanır. Jaluzi cam modelleri kullanımı otellere de bu noktada bir prestij sağlamaktadır. Oteller de kaliteli görüntü ve ambiyans büyük önem taşıdığı için bu tipte ürünlerin kullanılması şarttır. Üstelik çalışanların ve yöneticilerin ortamlarının dışarıdan konuklar tarafından görünmemesi de büyük önem taşıyor diyebiliriz. Aksi takdirde profesyonel bir görünüm temin edilemez. Otellerde kullanıldığı gibi, jaluzi cam içleri acentelerde, sigortacılarda ve buna benzer iş kollarında da kullanılabilirler.
  • Hastanelerde ve yoğun bakım ünitelerinde yaygın şekilde tercih edilen jaluzi cam içi ürünleri sayesinde hastalarla ziyaretçileri ve çalışanların ortak alanlarını birbirlerinden pratik şekilde ayırmak mümkündür. Bu nedenle hastanelerde jaluzi perde yaygın şekilde tercih edilir. Hastanelerde yakınlarınızı ziyaret etmeye gittiğinizde bu perdelerin özellikle hastane çalışanlarının ortak alanlarını diğer alanlardan ayırdığını görürsünüz. Bu özellikle hastane ortamlarında gerekli bir unsurdur. Çünkü hastane çalışanlarının da özel hayatları vardır ve bu hayatın hastane ortamı içerisinde hastaları olan kişiler tarafından görünmemesi gerekir. Bu tür ortamlarda jaluzi cam modelleri türü jaluziler kullanışlı hale geliyor diyebiliriz.
  • Soyunma odalarında ve duşa kabinlerde de, jaluzi cam içi ürünleri yaygın şekilde tercih edilirler. Özellikle de ortak kullanım alanlarında insanların özel alanlarını birbirinden ayırmak için bu tip ürünler tercih edilirler. Bu tür jaluzileri soyunma odası ve duşa kabinlerin olduğu bölgelerde yaygın şekilde tercih edilirken görebilirsiniz.
  • Toplantı odaları ve salonları, son olarak bu tip jaluzilerin toplantı odaları ve salonları ile ofis içerisindeki diğer alanları birbirlerinden ayırdığını görürsünüz. Özellikle toplantı salonlarında bu tipte jaluzilerin kullanılması hemen hemen şarttır diyebiliriz. Bu tipte jaluzi perde yapıları eğer toplantı salonlarında kullanılmazsa, dışarıdan herkesin toplantıyı görmesi ve içeride olanlar hakkında yorum üretmesi hatta içeride olanları duyması mümkün hale gelir. Jaluzi toplantı salonları içerisinde konuşulan ve tartışılanların orada kalmasını sağlamak üzere kurgulanmıştır. Bu tür yerlerde kişiler birlikte çok önemli kararlar alabilirler. Bu nedenle toplantı salonlarının mutlaka jaluzi benzeri iki bölmeyi kolaylıkla birbirinden ayırabilen cam içi ürünler ile tecrit edilmesi gerekir. Yönetici bazındaki bir toplantıda toplantı salonunda yaşanan bir tartışmanın dışarıda çalışanlara yansıması, şirketler içerisinde huzursuzluk yaratabileceği gibi, çalışanların performanslarının düşmesine de neden olabilir.

Jaluzi Cam İçinin Özellikleri Nelerdir?

jaluzi-cam-ici4

Jaluzi cam içi türü uygulamaların en önemli özellikleri cam içlerine yerleştirilerek perde görevi görmeleridir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tipte cam içleri hemen hemen her yerde kullanılabiliyorlar ve şık bir görüntü temin ediyorlar. Kaliteli ve kurumsal bir görünümün temin edilmesi için daha iyi bir seçenek yok dahi diyebiliriz. Jaluzi cam içi ürünleri sayesinde hem ofislerde güven veren bir görünümün sağlanması hem de toplantı salonları, yönetici ofisleri gibi belirli alanların çalışanlardan ayrı bir alan olarak tasarlanması söz konusu. Üstelik bu tipte jaluziler sayesinde yerden tasarruf etmek de mümkün hale geliyor. Kişiler toplantı salonlarını farklı katlara veya standart ofislerden daha uzak yerlere koymak zorunda da kalmıyorlar. Aşağıda jaluzi cam nedir sorusuna daha detaylı cevap vermeye ve jaluzi cam nedir sorusuna cam içlerinin özellikleri nelerdir cevabını da eklemeye çalıştık:

  • Jaluzi cam modelleri türü ürünler yukarıda da belirttiğimiz gibi ortamların birbirinden ayrılmasını sağlıyorlar. Perde görevi görmeleri nedeniyle sadece ofis içlerinde değil, ofislerin dış camlarında ve diğer mekanların dış camlarında da perde niyetine kullanılabiliyorlar. Cam içlerine yerleştirilmeleri sayesinde uzun süre temiz kalabiliyor ve dış etkilerden de korunabiliyorlar. Yani eğer dışarıda yağmur, kar gibi etkiler varsa jaluzi cam içi ürünleri bu etkilerden zarar görmüyorlar. Bu özelliklerinden de aşağıda bahsetmeye devam edeceğiz. Ortamların birbirlerinden ayrılması noktasında ise çok önemli bir görev üstleniyorlar diyebiliriz. Çünkü cam içlerinde olmaları nedeniyle dışarıdan kazara açılma ihtimalleri de olmuyor. Kumandalı şekilde otomatik tercih edilebilmeleri onların kontrolünün de yöneticilerin ellerinden olmasını sağlamakta. Her açıdan çok kullanışlı bir jaluzi yapısı sunduğunu söylemek mümkün.
  • Basit jaluzilerin görevleri dışarıdan bakan kişilerin içeriyi görmemesini sağlamak ve güneş ışığının içeri girmesini engellemekken, jaluzi cam içleri çok daha büyük bir görev üstleniyor ve mekanları dış etkilerin tümünden arındırıyor. Doğrudan bu ürünleri perde olarak kullanmak mümkün. Ek olarak perdeniz dış etkilerden hiçbir şekilde etkilenmiyor. Örneğin dışarıdan gelen kişiler jaluzinizi aralayarak içeride neler olduğuna bakamıyorlar. Bu sayede daha güvenli, daha kurumsal ve daha kaliteli bir görünümün elde edilmesi de mümkün hale geliyor. Kar, çamur, yağmur gibi etkilerin de jaluzi cam içi ürünlerini etkilemediğini söyleyebiliriz. Çünkü bu yapılar iki ısı cam arasına yerleştiriliyorlar. Bu sayede dış herhangi bir etkiden kaynaklı zarar görmeleri de söz konusu olmuyor.
  • Jaluzi cam içi ürünleri iki cam arasına yerleştirilerek kullanılmaları nedeniyle çok uzun ömürlü de ürünler. Bu ürünlere camlarınıza zarar gelmemesi halinde bir zarar gelmesi söz konusu değil. Jaluzi perde ürünleri sayesinde maddi anlamda da kara geçmeniz söz konusu hale geliyor. Her ne kadar jaluzi cam fiyatları, normal jaluzi fiyatlarından fazla olsa da, jaluzileri düzenli olarak temizleme zorunluluğu ve onların ömürlerinin daha kısa olması cam içinde kullanılan jaluzilere göre onların daha az tercih edilmesini sağlıyor. Eğer kaliteye önem veriyorsanız cam içi ürünleri tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.
  • Üstelik bu tipte ürünler mekanların çok daha şık bir görünüme sahip olmasında katkı sağlarlar. Dışarıdan bakan kişiler jaluzi cam içi türü ürünlerin mekanlarda kullanıldığını fark etmeyebilirler. Fakat jaluzinin bu kullanımı özellikle kurumsal görünümde bir anahtar görevi görmektedir diyebiliriz. Bu tipte ürünlerin kış bahçesi uygulamalarında da kullanıldıklarını görüyoruz. Kış bahçelerinde de kaliteli bir görünüm sağlama noktasında katkıda bulunurlar. Kış bahçelerinin yan taraflarının kapatılmasında kullanılan camların içine yerleştirilen bu jaluzi cam modelleri, güneşten ve doğanın diğer olumsuz etkilerinden izole olma konusunda en başarılı perde teknolojisi ile hizmet sağlarlar diyebiliriz.
  • Jaluzi cam içi camlar içerisine yerleştirilirken burada sadece jaluzi cam içleri de kullanılmaz. Ayrıca nem giderici şekilde ara boşluk çıtaları da kullanılmaktadır. Bu sayede cam içlerinde kullanılan jaluzi cam içleri zamanla nemden zarar görmezler ve uzun süre kullanılabilirler. İki ısı cam arasındaki bu ara bölgede nem giderici çıtanın diğer özellikleri arasında ortam basıncına uygun davranma ve özel gazları muhafaza etme de gösterilebilir. Jaluzi cam nedir sorusuna bu şekilde de cevap vermek mümkün.

Jaluzi Cam İçi Modelleri

jaluzi-cam-ici3

Jaluzi perde genel olarak belirli ölçülerde üretilirler fakat tercihe bağlı olarak kişilerin cam içlerine uygun şekilde de üretilmeleri söz konusudur. Bununla birlikte genel ölçülerin 12.5 mm ile 16 mm arasında değiştiğini söyleyebiliriz. İki ısı cam arasında kullanılan jaluzi perde düşünüldüğünde genel kalınlık ölçüleri bu değerler arasında değişim gösterir. Yani bir ısı cam arası genişliğin 12.5 mm olması veya 14.5 mm olması söz konusudur. Bu noktada en geniş değer 16 iken en küçük değerse 12.5’dir. Bu genişlikte kullanılan jaluzi cam içleri efektiflik anlamında en yüksek sonuçları vermektedirler diyebiliriz.

Jaluzi cam içi modellerde bu genişliklerin tümü aralıklarında otomatik sistemlerin kullanılması da söz konusudur. Eğer otomatik bir sisteme ihtiyacınız varsa bu durumda bu sistemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tercih edilmesi halinde manüel olarak da jaluzi cam içleri elle hemen ısı camın yakınında kullanılmaları söz konusudur. Otomatik sistemlerde ise iki farklı seçenek bulunmaktadır. Motorlu sistemler içten veya dıştan motorlu olacak şekilde tercih edilerek kullanılabilirler. Ayrıca manüel sistemlerin de birbirlerinden ayrıldıklarını söyleyebiliriz. Mıknatıslı ve butonlu olmak üzere iki farklı sistemde jaluzi cam içi modellerin kullanılmaları söz konusudur. Bu sistemlerden istediğinizi cam içlerine kurgulatmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Motorlu sistemler genel olarak kumandayla veya cam yakınında bulunan bir buton yardımıyla kullanılırlar. Motorun cam içerisine veya dışarısına adapte edilmeleri de mümkündür.

Jaluzi cam içlerinde çok çeşitli tasarımları tercih etmeniz de mümkündür diyebiliriz. Tercih etmeniz halinde bu sistemleri evlerin balkonlarında da kullanabilirsiniz. Güneşlik görevi gören ve evlerinizi güneş ışınlarında korumak için perde olarak kullanabildiğiniz bu sistemler özellikle balkonlarda temizlenme derdinden ev hanımlarını kurtarması nedeniyle tercih edilirler. Üstelik açılır kapanır camlar içerisine yerleştirilmeleri ve tümüyle bir sistem olarak açılıp kapanmaları da mümkündür. Evlerin balkonlarında kullanılan bu sistemlerin genel olarak manüel kullanımda tercih edildiklerini de söyleyebiliriz. Üstelik evlerin balkonlarında dışarıdan bakan kişilerin gözlerinden uzak bir şekilde oturmanızı sağlayabilirler. Özellikle yüzleri diğer apartmanlara bakan evlerde kişiler rahat edebilmek adına jaluzi cam içi modelleri arasından seçim yapmaktadırlar. Yaz aylarında balkonlarda oturma veya camları açma isteğine en iyi şekilde karşılık veren perdelerin jaluzi cam içi perdeler olduklarını söyleyebiliriz.

Jaluzi cam içi modelleri pratik şekilde açılabilmeleri ve kapanabilmeleri sayesinde de evlerin veya iş yerlerinin içine girecek ışık miktarının belirlenmesinde de faydalıdırlar. Jaluzi cam içleri ise bu işlemi iki ısı cam arasında durma suretiyle yaparlar. İki ısı cam arasına yerleştirilen bu jaluzi cam içleri en önemli özelliklerden birisi hiç şüphesiz cam içlerinde zarar görmeden durabilmeleri, çıkarılarak temizliğe ihtiyaç duymamaları ve modern bir görünüm vermeleridir. Jaluzi cam içleri günümüzde evlerde de olmak üzere hemen hemen her yerde yaygınlaştılar. Bu farklı renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz cam içi versiyonlu jaluzi cam modelleri ise yeni moda olma özelliğine sahipler diyebiliriz. Bu tür ürünleri tercih ederken farklı desen ve farklı renk seçeneklerine sahip olduğunuzu da hatırlatalım.

Jaluzi Cam Fiyatları

Jaluzi cam fiyatları doğrudan kullanılacak jaluzinin ne miktarda kullanılacağına göre değişim gösterir. Eğer kullanılacak jaluzi miktarı ve kalınlığı fazla ise jaluzi cam fiyatları da artış gösterir. Cam içi jaluzi cam fiyatları için doğrudan bir aralık vermek söz konusu değildir diyebiliriz. Hemen hemen her firmanın farklı fiyat uygulamaları vardır. Fiyatlar belirli aralıklar arasında değişim gösterebilir fakat jaluzi cam fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için mutlaka firmamızı arayarak görüşmeniz gerekiyor. Çünkü kaç adet kullanılacağı ve ne metrekarede kullanılacakları özellikle mekanın görülmesinin ardından belirlenebilecek parametrelerdir. Aksi halde jaluzi cam fiyatları belirlenmesi mümkün hale gelmez diyebiliriz.

Jaluzi cam fiyatları kullanılacak sistemin otomatik veya manüel olmasına göre de önemli değişim gösterebilir. Eğer otomatik sistemlerden birisini tercih etmeyi düşünüyorsanız bu durumda bunun için ayrı jaluzi cam fiyatları almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Otomatik sistemlerde de farklı seçenekler vardır ve fiyatlar bu seçeneklerde de değişim göstermektedir. Kullanılacak malzemelerin jaluzi cam içi ürünlerde fazla değişim göstermediğini söylemek mümkün. Bu noktada jaluzi cam fiyatları malzemeye göre fazla değişim göstermez. Tabi tecrübeli firmamız, kaliteli ürünler kullanır. Eğer diğer firmalara göre çok uygun fiyat veren bir firma görürseniz bilin ki, kullanılan malzemeler aradığınız kalitede değildir. Bu gibi durumlarda bu firmaların ürünlerinin kısa süre içerisinde cam içlerinde deforme olması söz konusudur. Bu tipte ürünler sadece camlarda değil, aynı zamanda kapıların üzerinde de kullanılabilirler. Eğer jaluzi cam içleri tek bir kumanda ile değil farklı farklı alanlarda otomatik şekilde kullanılacaksa fiyatta önemli seviyede artış gösterir diyebiliriz.

Tercih edilecek renkler de jaluzi cam içi ürünlerinde fiyatlarda etki gösterebilir. Üstelik yeni tipte desenli modellerde fiyatların bir miktar daha fazla artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Kurulum ücretleri ise firmaların başlangıçta belirttikleri fiyatlara dahildir. Yani jaluziyi satın aldıktan ve kurulum firması ile anlaştıktan sonra ekstra bir ücret ödemenize de gerek kalmaz. Ayrıca bu tipte ürünlerin çok pahalı ürünler olmadıklarını da ekleyelim. Tercih etmeniz halinde, bir iki cama kurulmak üzere bu tipte ürünleri rahatlıkla uygun fiyatlara alabilirsiniz. Belirli boyutlarda üretilen bu ürünlerin ayrıca uygun camlara yerleştirilmeleri gerektiğini de söyleyebiliriz.

Jaluzi Cam İçinde Best Global Firması

best-logoÜlkemizde her geçen gün kış bahçesi, pergola sistemler, zip perde ve jaluzi cam içi çözümleri üreten firmalar büyüme kaydediyorlar. Bu firmalardan en önemlilerinden birisi de Best Global firmasıdır. Best Global ürettiği jaluzi cam içi ve diğer ürünlerde sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurtdışında da hizmet vermeyi hedefleyen, hizmetlerini her geçen gün ülkemizde ve dünyada genişletmeyi planlayan bir firmadır. Gerek kış bahçesi gerek pergola sistemleri gerekse de diğer ürünlerinde yüzlerce kurulum örneğine sahip olan firmanın, teknolojisini her geçen gün geliştirmek için de çabalar sarf ettiğini söyleyebiliriz. Best Globali seçmeniz halinde ülkemizde bu alanda hizmet veren en iyi firmalardan birisi ile çalışmayı tercih etmiş olursunuz.

Best Global günümüzde jaluzi perde ve zip perde türü uygulamalarda en yüksek tecrübeye sahip firmalardan da birisidir. Firmanın personelleri düzenli olarak bu alanda eğitim alırlar ve yeni teknolojilere adapte edilirler. Bu sayede sizin alacağınız hizmette en son teknoloji ve en yüksek kalitede sizlere sunulmaktadır. Best Global firmasına erişmek için 0212 295 95 54 numaralı telefonu arayabilir. Pratik bir şekilde randevu alabilir veya kurulumu yapılan sistemler hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Üstelik firmadan verilen hizmetlere ilişkin fiyat teklifleri almanız da söz konusudur. Best Global portföyü içerisinde çok sayıda kuruluma sahiptir. Emniyettepe, Sadabad Sokağı numaraya 7 Eyüp İstanbul adresinde firmayı ziyaret ederek portföyleri hakkında onlardan daha detaylı bilgiler elde etmeniz de söz konusudur diyebiliriz. Jaluzi cam nedir sorusuna cevaplar vermeye çalıştığımız yazımızda, jaluzi cam nedir sorusunun yanı sıra sizlere modelleri fiyatları ve kullanım alanların hakkında da bilgiler vermeye çalıştık.

Kaydet