• ZİP PERDE
  Güneşin zararlı ışınlarından ve Sert rüzgarlardan korunmak için, Isı yalıtımlı kumaş ile Zip Perde teknolojisi.

Zip Perde

Yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilen zip perde sistemi son teknoloji ile üretilmektedir. Ürün stor perde özelliğindedir ve esnek bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında gölgelik olarak kullanılan bu ürün aynı zamanda sineklik görevi görmekte ve kullanılan alana sinek, böcek vs. girmesine de engel olmaktadır. Dikey olarak hareket eden bu ürün aynı zamanda kış aylarında ısı muhafazası ve yoğun rüzgarlar  için de kullanılmaktadır. Zip perde imalatçıları arasında yer alan firmamız pek çok kullanıcıya bu ürünü tavsiye etmekte ve evlerine ya da iş yerlerine montajını hassasiyet ile gerçekleştirmektedir.

Zip Perde Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Zip perde kullanıldığı alanlar için eşsiz bir görsellik sunarken kullanımı yönünden de oldukça ergonomiktir. Temizliği kolaylıkla sağlanabilirken yazın gölgelik olarak kullanılmaktadır. Yoğun olarak Restaurant ve Kafeterya gibi mekanlarda güneşin zararlı ışınlarını kesmek amacı ile tercih edilen bu ürün, sinek ya da böcek gibi hayvanların da alandan uzak durmasını engellemekte ve hijyen de sağlamaktadır.

Zip perde modern görünümü ile evlerde, kış bahçesinde, çardaklarda, iş yerlerinde, Havuz kenarlarında vb. kısacası güneşin zararlı ışınlarından, yoğun rüzgarlardan ve doğanın kaçınılmaz saydığı, sinek, böcek, örümcek gibi hayvanlardan sizi korumak için üretilen bir teknoloji harikasıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER


 • Profil Üst Kasa: 10 x 12 cm
 • Profil Yan Raylar: 5 x 3 cm
 • Profil Alt Ağırlık: 5 x 2 cm
 • Maksimum En: 600 cm
 • Maksimum Boy: 600 cm
 • Desibel Oranı: 38 Db
 • Rüzgara Karşı Dayanıklılık: 130 km/s
 • Kumaş : Soltis 86, Soltis 92 ve Soltis 96
 • Motor Markası : SOMFY
 • Motor Garantisi : 5 yıl
 • Ürün Garantisi : 2 yıl

Zip Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Zip perde montajı firmamız tarafından alınan ölçülere göre özenle gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimizin almadığı ölçüleri kesinlikle dikkate almamaktadır. Ekibimiz kesin ölçüleri alır ve zip perde kesimleri de bu ölçülere göre imalattan geçmektedir. Montaj işlemi için ürünler ekibimiz tarafından montajın yapılacağı alana özenle götürülmekte ve pratik bir şekilde montajı yapılmaktadır.

Zip Perde Fiyatları

Zip perde m2 fiyatları alınan ölçüye ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Ürünün En ve Boy ölçüsü ise en fazla 6000 mm olarak gerçekleştirilmektedir. Ürünün ısı yalıtımlı olması ve esnek bir yapıya sahip olması da pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Ürünün dikey olarak açılıp kapanması, temizliğinin de kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve garantili olarak sunulmakta olup motor garantisinin 5 yıl,  ürünün ise 2 yıl garantisi vardır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Montajı yapılacak konumun, istenilen ölçüleri belirlendikten sonra Zip perde m2 fiyatları ortaya çıkmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen (212) 295 9254 telefon numaramız dan bizlere ulaşınız..

ZİP PERDE TANITIMI