• MANUEL GİYOTİN CAM
    Pencerelere nostalji havası katan, temizliğe özel vasistas açılımına olanak sağlayan %100 Isı Yalıtımlı Manuel Giyotin Cam Sistemimiz..

Manuel Giyotin

MANUEL GİYOTİN

Manuel Giyotin Cam, görünüm anlamında mekana kattığı ayrıntıyla beraber modern cam sistemlerinden ayrılan özelliğe sahiptir. Manuel çalışma yapısına sahip olan özelliğiyle beraber, kare ya da dikdörtgen şekilleriyle tasarlanabilen yapıdalar. İç mekanlar için hem pratik hem de özgün olarak kullanımı destekleyen ayrıntıları sayesinde ortamın havasını değiştiren yapıdadır. Manuel Giyotin sisteminde pencerelerin hareket yönü el ile aşağı ve yukarı yönlü olur. Oda dekorunun yapısıyla birebir olarak uyum sağlayabilecek olması sayesinde mekanın en önemli parçası haline gelebilir. Güvenli kullanıma sahip olduğu gibi uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan tercih edilebilen manüel sistem özelliğini taşır.

MANUEL GİYOTİN AVANTAJLARI

Manuel Giyotin beraberinde çok yönlü avantajları getiren cam sistemidir. Kullanımda yarattığı farkı her zaman gösterebilen detaylara sahip olmasıyla beraber mekanik kurma sistemiyle çalışan özelliği sunar. Manuel olarak çalışma prensibi bulunuyor olsa da kullanımı son derece kolaydır. Atmosfere nostalji şıklığını katarak iç alanlarda istenilen ayrıntılı görünümün yaratılabilmesi olanağını beraberinde getirir. Temizliğin yapılabilmesi son derece pratik ve güvenlidir. Yapılacak olan temizlik işlemleri için 2 kanatın da vasistas olarak açılması büyük fark sunar. Hiçbir ekstra işlem yapmaya gerek olmaksızın tamamen standart işlemlerin yapılmasıyla ilk günkü görünümünü sağlayabilmek mümkündür. Manuel Giyotin Cam görsel anlamda, fonksiyonellik anlamında ve kullanılabilirlik anlamında özgün detaylara sahiptir.

MANUEL GİYOTİN CAM İLE ISI YALITIMI

Isı yalıtımı günümüzde olmazsa olmaz detayların başında geliyor. Manuel Giyotin %100 alüminyum ısı yalıtımına sahip bir sistemdir. Hem tasarım açısından hem de fonksiyonellik açısından sahip olduğu farkın yanı sıra yalıtım konusunda da büyük bir enerji tasarrufu sunar. Manuel Giyotin Cam iç alanların sürekli olarak ısı seviyesinin belirli seviyede sabit tutulabilmesine doğrudan etki eden polyamid bariyer özelliğindedir. Fiyat seviyesi uygulamanın yapılacağı alana göre değişkenlik gösterir. Genellikle küçük alanlarda kullanıldığından dolayı benzersiz kolaylıkları beraberinde getiren özelliktedir.