• TAVAN PERDESİ
  Cam Tavanlarınızı Güneşten Korumanın Konforlu Bir Yolu Var. Güneşin Zararlı Işınlarının %86 Oranını Kesen Tavan Perdesi..

Tavan Perdesi

TAVAN PERDESİ

Cam tavana sahip olan kişilerin, güneşten zarar görmemesini sağlayacak özelliğe sahip olan Tavan Perdesi, çok sayıda farklı alanda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Uzun yıllar boyunca aktif şekilde tercih edilebilen tasarımı sayesinde bulunduğu her alanı koruma altına alan yapısı sayesinde her isteğin gerçeğe dönüştürülmesinde büyük fark yaratır. Ev, restoran, kafe ve özellikle kış bahçesi üstlerine uygulama yapılması talep edilir. Model seçimlerinde geniş alternatiflerin bulunuyor olmasıyla en iyi seçeneklere erişim sağlama olanağı mevcuttur. Renklerin de mekanla uyumlu olmasının sağlanabilmesi avantajı tavan perdesi kullanımlarında mümkün olur. Aktif olarak kullanımı sonucunda cam tavanlarda karşı karşıya kalınabilecek sorunların tamamının kolaylıkla önüne geçilebilmesi olanağını sağlayan yapısıyla çok etkilidir. Talep edilen alanlarda kullanıma uygun özelliğe sahip olmasıyla çatı perdesi tasarısı için özel ölçü alınır ve uygulama buna göre yapılır.

OLUMSUZ DIŞ ETKENLERE KARŞI %100 Koruma

Tavan Perdesi olumsuz dış etkenlerin her birine karşı sağladığı koruma avantajı sayesinde kullanılan her alanda sizlerin rahat edebilmesini sağlar. Özgün mekanizma yapısının getirdiği farkın ayrıcalıklarını ilk andan itibaren görebilmek mümkündür. Güneş ışıklarını engelleme başta olmak üzere; yağmur, kar ve nem gibi durumların tamamı için engelleyici özelliğe sahiptir. Üst düzeyde korumayı sağlar yapısıyla dayanıklı malzemesinin sahip olduğu kaliteyi her zaman etkin şekilde kullanılabilmede fark yaratan etki sağlar. Uzaktan kumanda ile çalışabilen mekanizmasıyla motorlu tavan perdesi kullanımda büyük kolaylık sağlayabilmede etkilidir. Yapılan testler sonucunda güneşin zararlı ışınlarının %86'sını engellediği tespit edilmiş teknolojiye sahiptir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


 • Profil Üst Kasa: 10 x 12 cm
 • Profil Yan Raylar: 5 x 3 cm
 • Profil Alt Ağırlık: 5 x 2 cm
 • Maksimum En: 600 cm
 • Maksimum Boy: 600 cm
 • Desibel Oranı: 38 Db
 • Rüzgara Karşı Dayanıklılık: 130 km/s
 • Kumaş : Soltis 86, Soltis 92 ve Soltis 96
 • Motor Markası : SOMFY
 • Motor Garantisi : 5 yıl
 • Ürün Garantisi : 2 yıl

OTOMATİK TAVAN PERDESİ

Çatı bölgesinin korunmasını aktif olarak sağlayan özellikteki tasarım yapısı sayesinde kullanıldığı her alanda Tavan Perdesi büyük fark yaratır. Kış bahçelerinde en çok şikayetçi olunan konuların çözülmesine yönelik olarak sahip olduğu özelliklerin tamamının aktif durumda olmasının farkını ilk andan itibaren gösteren ayrıcalıklarıyla ön plana çıkar. Uzun süreli kullanımı ve görünümde yarattığı farkla beraber beklentileri üstün seviyede karşılamayı başaran detaylara sahiptir. Otomatik kullanımı destekleyen tavan perdesi, herkes için başarılı sonuçları bulabilmeye olanak sağlayan yapısı sayesinde kusursuz konforu sağlar yapıdadır. Tercih edilecek olan alanlara kattığı avantajlar uzun vadeli olarak maliyetine karşın çok daha etkili seviyededir.

 

UYGULANMA ŞEKLİ