Zip perde diğer perde türlerinden farklı bir şekilde 4 mevsim kullanılabilecek özelliğe sahip, özel bir kumaştan üretilen, etrafında bulunan fermuar sistemi yardımı ile sürekli çalışır vaziyette olan ve müşterilerin beklenti ve istekleri doğrultusunda farklı renk seçenekleri ile ortama istenilen ışığı yansıtan perde sistemleridir.

Siz de yaşam alanınıza sevdiğiniz doğal renkleri yansıtmak istiyorsanız zip perde tam size göre olacaktır.

Nedir Bu Zip Perde?

Zip perde yalnızca ev ve iş yerleri gibi alanlarda değil de, restoran ve kafe gibi gündelik yaşamda hizmet sektörünün önemli mekanlarının işletmecileri tarafından dekorasyon amacıyla sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle açık alanlarda kullanılan zip perdeler doğal ışık kaynakları ile daha estetik bir görüntü oluşturuyorlar.

Zip perde içerisinde bulunan uzaktan kumanda sistemi ile çalışan motor sayesinde kullanıcıların gündelik yaşamında işlevsel bir çalışma sistemine sahip oluyor.

Zip perde şeffaf yapısından dolayı dışarıdaki gözlerden sizi koruyacak ama farklı renk seçenekleri sayesinde sizin dışarıyı farklı renklerde algılamanızı sağlayacaktır. Zip perde sistemleri sayesinde çevrenize artık farklı bakabileceksiniz.

Zip perde, diğer perdelerin de ana işlevini yerine getirerek gölgeleme görevini başarı ile yerine getirir. Yaz mevsiminin sıcak aylarından serinlik, kış mevsiminin soğuk aylarında sıcaklık oluşturarak mevsim şartlarından olumsuz etkilenmenizin önüne geçer.

Zip perde; ev ve iş yeri demeden her alanda kullanabileceğiniz ve kullandığınız alanı güzelleştirecek bir perde sistemidir.

Zip Perde Fiyatları Ne Kadar?

Zip perde kesin bir ücretlendirmenin yapılamayacağı dekoratif ürünler arasında yer alıyor. Türkiye’nin çeşitli illerine zip perde sistemini sağlayan Best Global firması ile iletişime geçerek istediğiniz zip perdenin ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.