Senelerdir içerisinde bulunmuş olduğu yapı malzemeleri alanında lider olmayı başaran Best Global yap ürünleri firmamız, tüm cam çeşitlerinde dayanıklılığı ve güvenirliliği ile ismini duyurmayı başarmıştır. Giyotin cam sistemleri tasarlanmasında birbirinden farklı istekler göz önüne alınmış olup, bu isteklerden en fazla rağbet gören birkaç faktörün seçimi ile giyotin cam sistemleri oluşumu sağlanmıştır. Bu bağlamda giyotin cam sistemleri tasarımlarımızda kullanım kolaylığı ve kullanım sıklığı faktörleri ilk etapta ele aldığımız faktörlerdir. Özellikle modern yapılarda sergilenmesi istenen ve kullanım kolaylığı sağlayan zıt yönlerde açılabilme özelliğinin giyotin cam sistemlerinde tanımlanması göz önünde bulundurulmuştur. Bunun yanı sıra giyotin cam sistemlerinde dayanıklılık ve ısı yalıtımı birlikte ele alınmış olup, oluşumunda bu iki faktörün birlikteliği önemsenmiştir. Cam katmanları arasına belirli mm’lik mesafeler ile aralıkların bırakılması ısı yalıtımında büyük rol oynamakla birlikte yine giyotin cam katmanlarının belirli mesafeler ile kullanılması zaten dayanıklı olarak seçilen camların sistem olarak daha dayanıklı bir yapı sağlaması amaçlanmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda hayatımızda bulunan en dayanıklı cam sistemleri giyotin cam sistemleridir. Yine dayanıklılığın esas kılınması ile giyotin cam sistemlerinde kurşun geçirmez camların kullanılması da sağlanmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz her özelliğe sahip giyotin cam çeşidi muhakkak Best Global firmamızda mevcuttur. Sizler de taleplerinizi 0 (212) 295 92 54 numaralı telefon hattımızdan bizlere bildirebilirsiniz. Olası teknik destek ihtiyaçlarınız için de alanında uzman personellerimiz sizlerin taleplerini beklemektedir.

Giyotin Camların Öne Çıkan Özellikleri

Diğer bir ismi haraketli küpeşte olan giyotin cam sistemleri birçok özelliği ile klasik cam sistemlerini oldukça geride bırakmıştır.Her zaman teknolojinin son olduğu noktada bulunmayı başaran Best Global Yapı Ürünleri firmamız, cam ihtiyaçlarınızda da en öne çıkan ve en çok tercih edilen çeşitleri ile karşınızdadır. Kafe mekanları camı olarak bilinse de hareketli küpeşte sistemleri günümüz itibari ile birçok yapının bölümlerinde kullanılmaktadır. Hem estetik görünümü buna müsaade etmekte hem de dayanıklılığı yine bu duruma fayda sağlayacak kriterleri sağlamaktadır.   Otomatik ya da manuel olarak kullanımı bulunan giyotin cam sistemleri her iki alternatifi de bünyesinde taşıma özelliğine sahiptir. Otomatik ve manuel seçimi sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği sistemlerdendir. Daha geniş kullanım yelpazesine sahip olan otomatik küpeşte sistemi kumanda merkezi ile kontrolü sağlanmaktadır. Ayrıca motor ile çalışan otomatik küpeşte sistemleri firmamız ayrıcalığı ile oldukça sessiz bir şekilde çalışma yapısına sahiptir.

Hareketli Küpeşte Kullanımı

Hareketli küpeşte sistemi kullanımına karar verdiyseniz bu cam özellikleri ve fiyatlandırma konusunda birkaç bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgi ihtiyaçlarınız ve sorularınız için ise sizleri her zaman internet sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden ya da telefon numaralarımızdaki hatlarda beklemekteyiz.

Üretimini yapmakta olduğumuz hareketli küpeşte sistemi; oldukça güvenilir bir cam sistemi olup, evlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her alternatif çeşidinin her türlü mekana kolaylıkla sağlandığı hareketli küpeşte sistemlerinin fiyatlandırılması ise uygulanan işçiliğe ve malzeme kalitesine bağlıdır.  Bu bağlamda belirlenen bir giyotin cam fiyatları bulunmamaktadır. Fiyatlandırma sizlerin tercihine göre değişmekte olup, yine bu tercihin sınıflamasına göre giyotin cam fiyatları değerleri belirli aralıklarda farklılık göstermektedir. Tüm imkanlar dahilinde hangi özellikteki camı seçerseniz seçin en kaliteli ürünü, en güvenilir işçiliği, en uygun fiyatlar ile Best Global Yapı Ürünleri ayrıcalığı ile sahip olabileceğinizi unutmayın.