Sizi daha rahat ve güvenilir bir yaşama taşıyacak olan jaluzi cam içi sistemi diğer jaluzi sistemlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Jaluzi cam içi sistemleri iki ısı camın arasındaki boşluğa yerleştirilerek kullanıcılarını perde derdinden kurtarmayı hedefliyor.

Jaluzi Cam İçi Sistemlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Jaluzi cam içi sistemleri 16 mm ve 12,5 mm kalınlıkları sahip iki farklık ürün olarak kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır. 16 mm kalınlığa sahip olan ürün daha fazla renk seçeneğini kullanıcılarına sunarken, 12,5 mm kalınlığa sahip olan jaluzi cam içi sistemi daha uzun garanti süresine sahiptir ve daha şık ve modern bir görünüm ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Jaluzi Cam İçi Sistemleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Jaluzi cam içi sistemi, daha çok ofislerin içerisindeki kişisel kullanım alanlarını birbirlerinden ayırmak için kullanılmaktadır. Bu sayede ofis içerisinde çalışanların daha rahat bir çalışma alanına sahip olmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bunun yanında sizi dışarıdaki tehlikeli insanların tacizlerinden koruyacak bir sisteme sahip olduğundan dolayı evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Jaluzi cam içi sistemleri; ofis ve evlerin dışında, hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde, toplantı salonlarında hatta duş kabinlerinde kullanılarak kullanıcıların tüm farklı ihtiyaçlarına yönelik kullanım zenginliği sunmaktadır.

Jaluzi Cam İçi Sistemlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Jaluzi cam içi sistemlerinin fiyatları, ürünün kalınlığı, rengi ve ürünün kullanım motorunun cinsine göre değişim göstermektedir. Jaluzi cam içi sistemini İstanbul ve İzmir’deki kullanıcılarına sunan Best Global firması bu konuda öncü olmayı sürdürüyor. Firmanın ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://bestglobal.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir, 0 (212) 295 92 54 numarasını arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.