Ev ve işyerlerinde pek çok kişi artık jaluzi cam tercih etmektedir. Peki, jaluzi cam nedir? Jaluzi camlar genel olarak, düet perdelerin öncüsü bulunmaktadır. Jaluzi camlar düet perde ile benzer özellikler taşımaktadır. Düet perde sistemlerinde yer aldığı gibi jaluzi perde modelleri de yukarı bölüme kaldırıldığı zaman düzgün olarak katlanmaktadır. Bu sistem özelliği ile alanda çok ince bir profil yaratmaktadır.

Bunun yanında manzarayı net bir şekilde görmek istiyorsanız ev ve işyerlerinde yer alan perdelerinizi artık kaldırabilirsiniz. Jaluzi camlar ışığı filtreleme konusunda son derece gelişmiştir. Jaluzi camlarda yalıtım hücresi yer alan iki kumaş paneli yer almaktadır.

Hesaplı Jaluzili Cam Fiyatları

Jaluzi camlar genel olarak düet perdelerle aynı işlemi görmektedir. Ancak jaluzi cam fiyatları düet perdelere göre daha uygun fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Ev içerisinde düet perde kullanmak için bütçeniz yeterli olarak bulunmuyorsa sizde jaluzili cam satın alabilirsiniz. Jaluzi camlar her modern dekorasyona son derece uyumludur. Sade yapıları sebebi ile jaluzi camlar her yere uyum sağlayabilmektedir.

Günce Motorlu Jaluzi Perde Fiyatları

Motorlu jaluzi modelleri sahip oldukları teknolojik donanımı ile pek çok konutta kullanılmaktadır. Bant sistemi sayesinde dış yüzeyine yapıştırılan zincirli aparat iki cam arasında bulunan jaluzileri hareket ettirilmesini sağlamaktadır. Günümüzde motorlu jaluzi perde modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.