Kurumsal ya da bireysel olarak her yerde kullanabileceğiniz zip screen ile her türlü mekâna farklı bir atmosfer katmanız mümkün.  Evinizde, yazlığınızda, otel ve ya kafelerinizde bu tür perdelerden faydalanabilirsiniz. Bütçenize katkı sağlamak için zip screen perdeler oldukça işinize yarayacak ve bu konuda önemli bir rol oynayacaktır. Aynı zamanda bu perdelerin diğer bir özelliği de kırışma ya da sarkma gibi sorunlara yol açmamasıdır. Bu sistemde bulunan yan germe sistemi kırışma ve sarkmaların olmasını önler.

Diğer bir yandan özel mikro delikli kumaş kullanıldığı için hava sirkülasyonu sağlar ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur. Bu fermuarlı perde sistemlerinin üretiminde tüm dünya tarafından en üst düzey teknoloji olarak kabul edilen Myzip teknolojisi kullanılmıştır. Kullandığı perdeler ile teknolojiyi zirvede görmek isteyenlerin perdesi.  Aynı zamanda deforme olmayan özelliği ile ömür boyu garantili tek perde çeşididir.  Bu perdeler uzun yıllar boyunca sağlıklı bir kullanım imkânı sağlar. Sadece deforme olmama konusunda değil; diğer gelecek dış etkenlere karşı da oldukça dirençli bir yapıya sahiptir. Bu şekilde üstün düzeyde de güvenli kullanım sağlar.

Firma olarak Avrupa’da bir fırtına gibi esen bu trendi  Türkiye’ye my zip screen olarak taşımaktan oldukça memnunuz. Zip perde türünün dünyadaki en iyi örneklerinden bir tanesini my zip screen olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Teknoloji, hayal gücü ve tasarım dünyasının tek bir noktada buluştuğu bu perde sayesinde her mekân yeni bir hava ile çok şık bir görüntüye kavuşacak. Aynı zamanda firmamızın sunmuş olduğu kalite farkı ile mekânlarınızda daha şık bir görüntüye kavuşacaksınız.