Günümüzde iç veya dış mekânlarda artık yalnızca dekoratif şıklık değil; kullanılan ürünlerin sağladığı kolaylıklar ve konfor gibi kriterler de oldukça önem taşıyor. Son yıllarda gelişen dekorasyon sisteminde yerini alan jaluzili cam sistemleri ise, konforundan ve şıklığından ödün vermeyen kişi ve firmalar için vazgeçilmez seçenekler arasında yer alıyor. Yatay olarak yansıyan ve gözü rahatsız eden güneş ışınlarını mekândan uzak tutarken, doğal güneş ışınlarının içeriye girmesine imkân tanıyan bu modern sistemler, birbirinden farklı cam kombinasyonları şeklinde ve farklı renk skalalarında üretiliyor. Uzaktan kumanda ve manuel kontrol sistemi gibi gelişmiş seçenekleri olan modeller ise kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor.

Önceleri jaluzili camların birçok dezavantajı bulunsa da şuanda gelişmiş teknoloji sayesinde, birtakım dezavantajlar jaluzili cam içi sistemleri sayesinde avantaja çevrilmiş durumda. Bu sistemlerin kayda değer pek çok faydası bulunsa da belki de içlerinde en önemlisi,mekâna ses ve ısı yalıtımı sağlıyor olması. Bunun dışında jaluzili camların kolayca kirlenme sorununu çözen cam içi sistemler, temizlik açısından da büyük avantaj.Sürekli temiz ve bakım yapma derdinden kullanıcıyı tamamen kurtarması, birçok cam çeşidi ile uyum sağlayabilme özelliği, kullanımı ve temizliği çok daha zor olan klasik perdelere olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırması, mekanın ısıtma ve soğutma gibi masraflarını asgari düzeye indirmesi bu sistemleri zamanı olmayan kişiler için ideal bir seçenek haline getiriyor.

Özellikle ofis içerisinde tercih edilen jaluzili cam modelleri standart boyutlarda hemen hemen her çerçeveye kolaylıkla uygulanabilir. Dolayısıyla evinize veya ofisine uygun birbirinden farklı model ve renkteki cam jaluzileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Jaluzi cam sistemlerini rahatlıkla monte edebilmeniz için ürünü alırken mutlaka pencere çerçevelerinin iç boyutlarından daha geniş ve uzun olmasına dikkat etmelisiniz.Ayrıca uygulayacağınız montaj sistemi, ürünü takacağınız yere veya kendi tercihlerinize göre de değişiklik gösterebilir. Jaluzileri çerçevelere takabileceğiniz gibi, pencerenin üst kısmına veya tavana da takabilirsiniz. Jaluzili cam modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınızda kalan soru işaretlerini cevaplandırmak için 0 212 295 92 54 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.