Ev ve işyerinden büyük kafeteryalara kadar pergola sistemlerini kullanmak istemektedir. Günümüzde pergola malzemeleri dayanıklılığı ve modern görünümü ile oldukça fazla dikkat çekmektedir. Bu sistemler yatay, bükümlü ve çatı konumunda yapılmaktadır. Yapım sırasında ortaya çıkan açıklıklar tente ile kapatılmaktadır. Pergola malzemeleri özellikle güneşin fazla bulunduğu yaz dönemlerinde sizi güneşten korumaktadır.

Bununla beraber sistemin açılır kapanır tavan özelliği ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu dönemlerde sevdiklerinizi yağmurdan koruyacaktır. Pergola sisteminin etrafını camla kapatarak tente bölümü açılır kapanır duruma gelebilmektedir.

Ahşap Pergola Nereden Alınır

Pergola malzemelerinde genelde olarak ahşap pergola seçimi yapılmaktadır. Ahşap pergola modelleri modern çizgileri ile daha fazla tercih edilmektedir. Pergola seçimi yaparken doğru malzemelerin kullanıldığına dikkat edilmesi gerekir. Yapım sırasında yanlış ağaç seçimi sistemin uzun soluklu çalışmasının önüne geçmektedir. Sistemleri kurma esnasında işin uzmanı olan firmamızdan hemen yardım alabilirsiniz.

Güncel Pergola Fiyatları

İster ahşap ister diğer sistemler olsun pergola fiyatları firmamızda oldukça uygun fiyatlardan müşterilere sunulmaktadır. Pergola sisteminde en çok kullanılan ağaç türü Karaçam ağacıdır. Fakat coğrafyaya göre ağaç cinsinde farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Pergola sistemlerinde en uygun fiyatı bulabilmek için doğru bir ölçüm yapmanız gerekir. Alan ölçümü yaparak metrekare başına pergola fiyatını kolayca çıkarabilirsiniz. Türkiye genelinde en uyun pergola fiyatlarını öğrenmek için hemen bizleri arayabilirsiniz.