Jaluzi sistemleri günümüzde düet perdelerin öncüsü olarak bulunmaktadır. Bunun yanında düet perdeler ve benzer özellikler taşımaktadır. İstanbul’da en uygun jaluzi cam maslak firmaları içerisinde kendimize yer buluyoruz. Jaluzi modelleri de yukarı kaldırıldığı zaman birbirlerinin üstüne en iyi şekilde katlanmaktadır. Evinizde manzarayı net bir şekilde görmek için perdelerinizi artık kaldırabilirsiniz.

Jaluzi sistemleri indirildiği takdirde, oldukça yaygın bir efektle ışığı tam olarak filtreleyebilmektedir. Düet perdelerin içerisinde yer alan modellerinin içerisinde yalıtım hücresi bulunan iki kumaş paneli bulunmaktadır. Jaluzi modelinin farklı olduğu nokta da burasıdır. Bu sistemler tek panelden oluşmaktadır.

Jaluzi İş Merkezi Modelleri

Jaluzi sistemleri, düet perde ile benzer şekildedir. Kullanım amacına göre düet perdelerden daha işlev sahibidir. Türkiye’nin her noktasında hizmet veren jaluzi iş merkezimiz sizlere en uygun hizmeti ulaştırmaktadır. Evinize düet perde sistemleri konusunda bütçeniz yeterli değilse, modadan ödün vermeden tasarruf edebilirsiniz. Best Global sizlere en uygun jaluzi perde sunmaktadır. Jaluzi sistemleri herhangi bir modern dekorasyona son derece uyumlu şekildedir. Çok sade bulunmalarından dolayı, jaluzi perdeler her alana uyum sağlayabilmektedir.

Jaluzi Hastane Modelleri

Best Global Jaluzi sistemlerine sunduğu yeni stilliyle, mekanlarınıza her zaman estetik katan kalıcı çözümleri sizlere sunmaktadır. Çift taraflı bant ile camın dış kısmında yapıştırılan zincirli aparat ile beraber, iki cam arasında bulunan jaluziler hareket edebilmektedir. Cam kısmına herhangi bir delme işlemi uygulanmadan takılan zincirli aparatlar ile jaluzi hastane içerisinde de kullanılmaktadır.