Zip perdeler her geçen gün biraz daha yaygın hale gelen perde sistemleridir. Stor perdelerin bir türü olan bu perdelerin kullanımı gerek iş yerlerinde gerekse de evlerde son yıllarda çok yaygın hale geldi. Zip perdelerin çok sayıda avantajının bu yaygın hale gelişte önemli bir rolü olduğunu söylemek de mümkün.

Zip perde Sariyer ve diğer İstanbul ilçelerinde pratik bir şekilde satın alarak uygulatabileceğiniz bir perde çeşididir. Bu yazımızda bu perdelerin avantajlı yönlerinden bahsetmeye çalışacağız.

Zip perdelerin avantajları nelerdir?

Zip perdeler basit kullanımı olan perdelerdir. Bu nedenle zip perde İstanbul gibi büyük şehirlerde pek çok iş yerinde ve plazada tercih edilmektedir. Evlerde de bu perde tipinin her geçen gün yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Gerek temizleme açısından kolay olmaları gerekse de pratik bir şekilde takılabiliyor olmaları nedeniyle bu perdeler tercih edilirler. Üstelik tasarım açısından da kullanan kişiler aradıklarını veriyor diyebiliriz bu perde için. Zip perdelerin üretiminde Myzip adı verilen üst düzey bir teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde perdelerin evleri kış aylarında enerji tasarrufu sayesinde daha sıcak tutması, yaz aylarında ise güneşi içeri almayarak evlerin sıcaklığını koruması mümkün hale gelmektedir. Bu noktada zip perdelerin kaliteli firmalardan alınması halinde enerji tasarrufu noktasında evlerinize büyük katkısı olacağını söyleyebiliriz. Eğer evlerinizde enerji tasarrufuna ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bu perdeleri denemenizi tavsiye ederiz.

Kurumsal ve şık görünüm

Zip perde Beylikdüzü gibi İstanbul’un önemli ilçelerinde yaygın şekilde tercih edilen bir perde tipidir. Kaliteli ve şık görünümü sayesinde bu perdelerin özellikle iş yerlerinde yaygın şekilde tercih edildiklerini söyleyebiliriz. Üstelik zip perdeler şirketlere kurumsal bir görünüm de katarlar. Bu kurumsal görünüm sayesinde firmaların çalışanlarının da firmaya uygun bir şekilde çalışmaları mümkün hale gelir. Şirketlerin dekorasyonları tek bir başlık altında düşünülemez. Bu nedenle stor perde tiplerinden olan zip perdelerin şirketlerin iç tasarımlarında kurumsal görünüm anlamında katkısının yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Dört mevsim içerideki sıcaklığı korumak üzere özel tasarlanan bu perdeleri görünümleri kadar özellikleri için de kullanıyoruz. Best Global olarak, zip perde için en uygun fiyatı almak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.