Jaluzi, hayatımıza girdiği günden itibaren kurtarıcımız olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Özellikle iş yerlerindeki ofislerde çokça kullanılan jaluzilerin en büyük avantajı açısal bir şekilde açılma imkanlarının olmasıdır. Güneş ışınlarını belirli bir seviyede yansıtarak istenilen ışık miktarı ayarlanabilmektedir.

Bunların yanı sıra özellikle ofislerde meydana gelen iki odanın arasında bulunan camlı bölmeyi kapatmak için yine jaluzi kullanılmaktadır. Yani bir bakıma yapay duvar etkisi göstermektedir.

Tüm bunlara ek olarak kolay temizlendiği ve hafif olduğu için de pek çok ev hanımı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

Bu kadar çok talep görüyorken sadece tek çeşit jaluzi olması beklenen bir şey değildir. Jaluzi cam modelleri renk ve çeşit bakımından pek çok gruba ayrılsa da günümüzde temelde iki çeşide ayrılmaktadır: camın içinde ya da dışında jaluzi.

Jaluzi Cam Kullanımı

İki camın içine yerleştirilen jaluziler pek çok yönüyle ilk sırada yer almaktadır. Öncelikle temizlik sorunları bulunmamaktadır. Yer kaplamaları mümkün değildir ve dokunmanız mümkün olmadığı için otomatiktirler. Bu nedenle jaluzi cam fiyatları konusunda firmamızdan bilgi alırken jaluzi camların fiyatlarını konforuna göre değerlendirebilirsiniz.

Balkonlar için Jaluzi

Cam balkonunuz varsa ve güneşten korumak için jaluzi yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek renk ve model seçimi yapabilirsiniz. Jaluzi cam balkon yapımı konusunda uzman ekibimizle hayalinizdeki balkonu yaratmak için sizleri bekliyoruz.