Jaluzili camlar, çok çeşitli renk skalasına sahip olup, ayarlanabilir olan yatay jaluzilerin Isıcam arasına konularak üretimi yapılmaktadır. Farklı cam kombinasyonları ile üretilebilen jaluzili cam içi çeşitleri de bulunmaktadır. Jaluzili camlar manuel ya da uzaktan kumandalı olarak kullanıcılar tarafından çok pratik biçimde kontrol edilebildiği için denetim altında tutmak da çok kolay olmaktadır. Bu cam modelleri gerek ısıtma ve gerekse de soğutma masraflarında tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Etkili güneş ışığı engelleme sistemiyle ışık kontrolü sağladığı gibi, ses yalıtımına karşı yardımcı, bütün nitelikli camlarla uyum sağlama özelliği, temizlik, bakım ve de tamir gerektirmeme özelliği, renk atma ve üretim hatalarına karşı her zaman garanti sağlamaktadır.

Günümüzde piyasada pek çok çeşitte jaluzili cam modelleri yer almaktadır. Bunlardan en başlıcaları ise; sürme sistem jaluzili, motorlu ve kumandalı olan jaluzili, mıknatıslı sistem, milli sistem, butonlu sisteme sahip olan jaluzili ve plise sistem olarak pek çok modelleri yer almaktadır. Dilediğiniz modeli evinize, iş yerinize ve daha pek çok ortamlara uygulatabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sürme doğramalarda sistemin ince olmasından kaynaklı olarak doğramaya takılmadan pratik biçimde çalışabilmektedir. Mıknatıslı sistemde ise iki farklı cam plakası arasına koyulan jaluzi sistemi, başka jaluzilerden değişik olarak kirlenme bozulma ve onarım gibi durumlardan kurtularak daha basit olan bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanım ortamları olarak jaluzili cam okul, işyeri, laboratuar, bankalar, hastane gibi binaların dış cephe ve iç bölme mekanlarında kullanılabilir. Firmamız bu işe başladığından bugüne kadar, sektörde meydana gelen gelişmeleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek, bunları kendi bünyesine eklemeyi başarmıştır. Gerek müşterilere sunulan kaliteli hizmet ve gerekse de ekonomik fiyat aralıkları ile günden güne müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan büyük onur duymaktayız. Sizlere daha rahat ve konforlu yaşanır alanlar sunmaktayız. Çift cam arası jaluzi ile hem jaluzinin istenmeyen durumlarını ortadan kaldırıyoruz hem de istenmeyen gürültüleri bulunduğunuz yerden uzak tutarken kullandığımız argon gazı aracılığı ile son derece kaliteli bir ısı yalıtım sistemi sağlamaktayız. Eğer siz de bizlerden hizmet almak isterseniz ya da aklınıza takılan bir sorunuz varsa bizlere 0 (212) 295 92 54 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.