10 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile yapı ürünleri ve hizmetleri sunan Best Global Yapı olarak müşterilerimizin teknik bilgi gereksinimlerini de detaylıca karşılayabilmekteyiz. Oldukça detaylı ve özenli üretim isteyen giyotin cam konusu firmamızın sahip olduğu tecrübeler dahilinde ve oturtmuş olduğumuz sistem içerisinde son derece kolay ve seridir.  Giyotin cam oluşturulmasında birbirinden bağımsız birçok cam sistem elemanları kullanmaktayız. Dayanıklı ve kullanışlı bir sistem sergilemesi giyotin cam sistemlerinin oluşumu ile ilgilidir. Giyotin cam tasarlanmasında temel bileşenler 3’lü cam sistemlerinin kullanılması ile oluşturulmaktadır. Üçlü cam sisteminin oluşturulmuş olan ray sistemi üzerinde sabitlenmesi ile bu camların hareket ettirilmesi ile hareketli küpeşte adını verdiğimiz sistem oluşmaktadır. Ray üzerine sabitlenen giyotin cam sistemleri cam sistemlerinin sağa ya da sola hareket etmesini sağlamaktadır. Ray sistemine sabitlenmeyen ve bir kayış yardımı ile giyotin cam sistemlerinin yukarıya ya da aşağıya hareket ettirilmesi ile farklı yönlerde hareket eden hareketli küpeşte sistemleri oluşmaktadır. Temel olarak sadece giyotin cam olarak adlandırılsa da gerekli teknik bilgilere sahip olunması ile birlikte çok fazla alt dallara ayrıldığı ve çeşitliliğini koruduğu görülür. Bulunduğu yönlerde zıt çalışma prensibine sahip olması giyotin cam sistemlerinin en büyük özelliği olarak bilinmektedir. Sistemin oluşmasında birçok elemanın koordineli bir şekilde çalışması giyotin cam sistemlerinin kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca sistem tasarlanmasında iki farklı yöntem bulunmakta olup, bu yöntemler manuel küpeşte sistemleri ve otomatik küpeşte sistemleridir. Cam denildiğinde göz önüne alınması gereken tüm detayları gözden kaçırmaksızın programına dahil eden Best Global Yapı ekibimiz sizlerin de ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktan ve sorunlarınıza çözüm sunabilmekten gurur duyar.

Giyotin Cam Sistemi Kullanımı Nasıl Gerçekleşir?

Giyotin cam sistemi tasarlanması ve uygulanması belirli bir sürenin varlığına ihtiyaç duysa da ister manuel isterse otomatik küpeşte sistemleri olsun oldukça kolay bir çalışma prensibine sahiptir. Giyotin cam sistemlerinin kullanımında özellikle otomatik sistemde sadece bir kumanda aracılığı ile sistemi kontrol etmek sizlere ait olacaktır. Her ne kadar kumanda desteği ile sağlanan kullanım otomatik giyotin cam sistemine ait olsa da manuel sistemin kullanılmasında da bundan aşağı kalır yanı yoktur. Sistem çevresinde bulunan özel kayışların kullanımı ile sistem camları istendik yönde rahatlıkla hareket edecektir. Cam hareketliliğini ve kullanışı bakımından rahatlığını en ince ayrıntısına kadar analiz eden Best Global Yapı Ürünleri, İstanbul Eyüp içerisinde bulunan adresinden sizlere hizmetlerini sürdürmektedir. Sitemiz içerisindeki iletişim bölümümüzden bizlere erişim sağlayabilir ve fiyatlarımızı ya da keşif isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Giyotin Cam İle Özgürlük

Giyotin cam sistemleri tasalanması daha özgür bir yaşam alanının oluşmasına öncülük etmiştir.  Doğa ile mevsimlerin fark edilmeksizin içi içe bulunmasını sağlayan bu sistemin kullanımı gün geçtikçe daha geniş alanlara yayılmakta olup, bu mekanlar ev pencerelerine kadar indirgenmiş bulunmaktadır. Yapılarda daha fazla özgürlük sağlamak amacı ile oluşturulan giyotin cam fiyatları ise sistem konumlamasının sağlandığı alana ve kullanılan materyal kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bu bağlamda giyotin cam fiyatları değişken olup, bu değişkenlikler arasında uçurumlar bulunmamaktadır. Ancak firmamız Best Global sizlere en kaliteli ürün, en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlar ile size sunmaya hazırdı.