Pergola Nedir?

Pergola, güneşin kavurucu sıcağından ve ne zaman yağıp yağmayacağı kestirilemez hale gelen yağmurlardan korunmak için oluşturulan dekoratif bir sistemdir.

Pergola modelleri, kullanıcıların beklentilerine göre ciddi farklılıklar gösterse de, temel olarak yağmurdan etkilenmeyen ahşap ve metal materyallerden yapılan dikmenin üzerindeki açılıp kapanabilir perde sistemi olarak işlev göstermektedir.

Pergola yapımından sonra bu sistemin çevresini zip perde aracılığı ile çevrelerseniz siz de kış bahçesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede doğaya olan özleminizi yaşam alanınızın en rahat bölgesi olmaya aday olan kış bahçesinde sıcak bir çay yardımı ile giderebilirsiniz.

Pergola sistemleri, klasik çardakların gelişen teknoloji ve bununla birlikte artan insani talepler doğrultusunda oluşturulmuştur. Gelişmiş bu sistemler kullanıcıların artan beklentilerini karşılama konusunda gayet başarılılar.

Pergola Fiyatları Ne Kadar?

Dekoratif ürünlerin tümünde görüldüğü gibi pergola sistemlerinde de belirli bir fiyattan bahsedilemez. Pergola fiyatları, müşterinin üründen beklentisi doğrultusunda değişim gösterir. Pergola sistemlerinin fiyatını belirleyen en önemli unsurlar, pergola sisteminin yapımında kullanılacak materyalin ahşap ya da metal olması, ürünün perdesinin cinsinin ne olacağı, ürünün boyanmasında kullanılacak boyanın cinsi ve pergola sisteminin bakım maliyetleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Pergola İstanbul, İzmir ve Ankara illeri başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Best Global firması tarafından müşteri memnuniyeti ön planda tutularak müşterilere en iyi şekilde sunulmaktadır. Best Global Firması, pergola sisteminin yanında kış bahçesi, zip perde sistemi, jaluzi cam içi sistemlerini de müşterilerinin beklentilerine sunmaktadır. Firmanın ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz https://bestglobal.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürünün siparişini vermek ve ürün hakkındaki sorularınızı gidermek için 0 (212) 295 92 54 numarasını arayabilirsiniz.