Gölgelik olarak yazın güneşten kışın ise soğuktan korunmak için tercih edilen pergola sistemleri farklı model ve tasarımda olacak şekilde çeşitli özellikte olanları mevcuttur. Firmamız aracılığı ile çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz pergola modellerini gelip görerek tasarımlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yazlık pergola modelleri olarak yazın güneşin kavurucu etkisinden korunmak isteyenler için farklı malzemeden yapılan pergola sistemleri bulunmaktadır. Estetik açısından ahşap pergolalar güzel bir seçenek olabilir. Farklı malzemelerden yapılan pergola sistemleri de mevcuttur. İsteğe göre istenilen özellikte pergola üretimi ve satışı için hizmetinizdeyiz.

Uygun Fiyata Yaptırabilirsiniz

Fiyatlar açısından pergola fiyatları kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişkenlik göstermektedir. Uzun ömürlü ve darbelere karşı dayanıklı bir ürün istiyorsanız fiyat açısından daha yüksek ama kaliteli malzemeden yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ürünler tercih etmeniz ürününüzün uzun yıllar dayanması açısından önemli bir ayrıntıdır. Aynı modeli yıllarca kullanmak istemiyorum diyorsanız daha uygun fiyatta çok uzun ömürlü olmayan ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Teras Pergola Fiyatları İçin Arayabilirsiniz

Teras için kullanılan pergola sistemleri için teras pergola fiyatları da diğer pergola sistemlerinde olduğu gibi kaliteyle doğru orantılıdır.  Teras pergola fiyatlar teras için yapılacak pergolanın kalitesi kadar alanın genişliğiyle de orantılıdır. Terasının alanına ve büyüklüğüne göre fiyatlarda değişkenlik olmaktadır. Alanın genişliği, kullanılacak malzemenin kalitesi fiyatları etki eden birinci derecede etmenlerdir.