Kış bahçeleri, özellikle bahçesi olan evlerde hem görünüm hem de kullanım kolaylığı sağlayan bahçe ya da balkon tarzı mekanlardır. Yaz mevsiminde rahatlıkla kullanabildiğiniz balkonunuzu kışın da kullanabilmek için ideal sistemler olduğu gibi sadece kış bahçesi dekorasyonuna sahip balkonlar da yapılabilmektedir.

Kış bahçesi modelleri genellikle bahçe olarak düzenlenecek yerin tavan kısmına göre şekillenmektedir. Tek eğimli çatı, beşik çatı gibi modellerin yanı sıra çatı bölümünde cam olup olmayacağı gibi seçenekler de bulunmaktadır. Bunlar ek olarak sürgülü cam duvar ya da sabit cam duvar gibi seçenekler de tercih edilebilmektedir.

Kış bahçesi konusunda hizmet veren ekiplerimiz sizlere belirli bir model sunmaktansa sizin onlara hayalinizdeki modeli anlatmanızı beklerler. Daha sonra istediğiniz modelin yapımında sıkıntı yoksa kış bahçenize en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kış Bahçesi Mobilya Çeşitleri

Kış bahçesi mobilyaları sade ve ferah şekilde seçilmelidir. Bu nedenle çoğu mobilya ahşap ya da beyaz tonlarında olmaktadır. Bu renklerde seçilen mobilyalar bir yana direkt olarak ahşaptan yapılma olan ve ortamın havasını değiştiren mobilyalar da günümüzde çok popülerdir.

Kış Bahçesi Fiyatları

Daha önce de belirttiğimiz gibi kişinin isteğine göre kış bahçesi yapıldığı için bu tarz bahçelerin yapımında sizin ödeyeceğiniz miktar kesin olarak belli değildir. Kullandığınız kış bahçesi fiyat hesaplama programları da gerekli detaylı bilgiyi size sunamamaktadır. Bu nedenle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek en doğru bilgilere sahip olabilirsiniz.