Pergola gölgelik oluşturması amacıyla yapılan bir dekorasyon sistemidir.

Pergola Nedir?

Temel yapı malzemesi yağmura dayanıklı ahşap ve demirden yapılan bu ürün temelin üzerinde açılıp kapanabilen bir gölgeliktir. Genel olarak 2 metre 40 santim boyutlarındaki ürünler tercih edilir.

Bunun yanında farklı tasarımlara sahip pergola modelleri de kullanıcılar tarafından talep edilen ürünler arasındadır.

Pergola Yapımı?

Pergola yağmura dayanıklı demir ve sedir ya da sakoya ağacından yapılan dikmelerin üzerindeki açılır kapanır bir perde sayesinde güneşten ve yağmurdan istediğiniz zaman korunmanızı sağlayacak şekilde yapılır.

Yanları açık olan pergolalar ve üstlerinde delikli bir perde olan pergolalar, lüks kafe ve bahçelerin tercih ettiği dekoratif alanlardır. Bunun dışında kullanıcıların talep ve beklentileri doğrultusunda farklı pergola modelleri de kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır.

Pergola Fiyatları Ne Kadar?

Pergola fiyatları, bu tür dekoratif tüm ürünlerde olduğu gibi belli bir fiyatla sınırlandırılamamaktadır. Kullanıcıların talep ve beklentileri doğrultusunda pergola sisteminin yapımında kullanılan ahşap ya da demirler, pergolanın kapsayacağı alan, pergolanın üstüne kaplayacak materyalin cinsi, pergolanın boyanmasında kullanılacak boya ve pergolanın bakım giderleri pergolanın fiyatının belirleyen temel faktörlerin başında yer almaktadır.

Türkiye’nin başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere çeşitli bölgelerine müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla hizmet veren Best Global firması, bu alanda müşterilerden güvenoyunu aldı. Pergola ürününün dışında kış bahçesi, zip perdesi, jaluzi cam içi sistemlerinin de üretici olan firmanın ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız https://bestglobal.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerin siparişi ve aklınızda takılan diğer sorular için ise 0 (212) 295 92 54 numarasını arayabilirsiniz.