Jaluzi perdelerin ana maddesi alüminyum olup 16mm ve 25mm bant genişliğinde piyasada yer almaktadır. Genel olarak iş yerlerinde tercih edilen jaluzi cam içi sistemleri işlevsel olarak diğer perdelere göre çok daha fazla özelliği içerisinde barındırmaktadır. Toplama işlevinin az miktarda olması tavan mesafesi sınırlı olarak bulunan yerlerde dahi sorunsuz kullanılmasına yardımcı olur. Bantların hareket işlevleri, içeri girecek olan ışığı dilediğiniz ölçüde ayarlamanıza yardımcı olur.

Bantların bombeli şekilde bulunan bölümleri ise tam bir örtücülük sağlar.

Jaluzi Cam Fiyatları

Kullanıldığı alanlarda tek başına ev sahiplerinin tüm ihtiyacına cevap verebilmektedir. Günümüzde jaluzi cam fiyatları oldukça uygun fiyat aralıklarında müşterilerimize sunulmaktadır. Çeşitli montaj şekilleri yer almaktadır. Sistem içerisinde perde hareket etmeyecek ise alttan sabitleme sistemi ile oynaması tam olarak engellenmektedir. Bunun yanında iki cam arası jaluzi sistemleri de yer almaktadır. Bant sistemlerinin hareket kabiliyeti aracılığı ile ışık girmesi önlenir. Eğimli bulunan yüzeylerde de jaluzi uygulamaları gerçekleştirilebilir.

Motorlu Jaluzi Cam Fiyatları

Jaluzi cam içi modelleri sahip oldukları yeni stilliyle, mekanlarınıza estetik katmaktadır. Çift taraflı yer alan motorlu jaluzi camın dış tarafında yapıştırılmış olan zincirli aparat ile birlikte, iki camın arasındaki jaluzileri hareket ettirmektedir. Piyasa üzerinde en uygun motorlu jaluzi fiyatlarını müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Cam yüzeyine delme yapılmadan zincirli aparat kolayca eklenmektedir.