İki cam plaka arasına yerleştirilmiş jaluziden oluşan sistemde kirlenme, bozulma ve bakım gibi dezavantajlar yaşanmamaktadır. Böylece daha kolay bir kullanım sağlanır. Jaluzi cam fiyatları kullanılan mekanizmaya göre değişir. Bugüne kadar kullanageldiğimiz jaluzilerin kirlenmesi, temizlenmesi, bozulması, kırılması gibi sıkıntılar iki cam arasında yerleştirilen jaluzi ile artık yaşanmaz olacaktır.

Ancak yine de kullanılan mekanizma doğrultusunda da sonuç değişebilir.

Genellikle çift cam avantajlarını da kullandığımız sistem hem ses hem de ısı yalıtımını da sağlarken artık bir yandan özel alanlarımızı koruma imkanı da sağlayacaktır. Jaluzi cam içi sistemleri, bu avantajların yanı sıra uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilme imkanı verecektir tüketiciye.

Motorlu Jaluziler

Best Global hem motorlu hem de uzaktan kumandalı cam içi jaluzi sistemleri ile yerinizden bile kalmadan perdelerinizi kapatıp açabileceğiniz, temizlemeye gerek duymayan bu sistemlerinde kurulumunda da uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Diğer mekanizmalı sistemlere göre motorlu jaluzi fiyatları ilk anda biraz yüksek gibi görünse de uzun vadede kazançlı bir yatırım olduğunu fark edeceksiniz. Öncelikle jaluziler uzun süre bozulmadan, dış temas sağlanamadığından kirlenmediği için avantajlı olacaktır.

Kurulan sistem ise yine doğru ve kaliteli işçilik ile yine jaluzi kadar uzun yıllar dayanacaktır. Elbette bu da ilk anda ödenen fiyatın yıllara vurulduğunda oldukça ekonomik olduğunu gösterecektir. Ekonomik ve uygun fiyatlar için lütfen telefonlarımızı arayınız.