Jaluzi perdeler, genellikle iş yerlerinde kullanımına alışkın olduğumuz fakat evlerde kullanımının da günümüzde sıklaştığı bir perde türüdür. Perdenin hammaddesi hafif ve dayanıklı bir madde olan alüminyumdur. Diğer perdelere kıyasla pozitif yönde pek çok özelliği bulunmaktadır. Örneğin dar alanlarda jaluzi perde kullanılması, odanın ferah olmasını sağlamaktadır. Güneş ışığını istenilen açılarda geçirebilmesi de düz perdelere kıyasla sahip olduğu avantajlarından biridir.

Motorlu jaluzi perde ise normal jaluzinin otomatik halidir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte konforun da artması kaçınılmaz olmuştur ve artık yerinizden kalkmadan perdelerinizi kapatabilir ya da açabilirsiniz.

Jaluzi Cam ile Perdenin Farkı

Yukarıda bahsettiğimiz gibi jaluzi perde, pek çok artı yönü olan standart bir perde görevi görmektedir. Evlerimizdeki ya da işyerlerindeki pencerelerin önüne takılıp motorlu ya da motorsuz olarak kullanılabilir.

Jaluzi cam nedir sorusunun cevabı ise iki camın arasında hareket eden ve sizin asla elle kontrol edemediğiniz jaluzi sisteminidir. Evet, yanlış duymadınız. Evlerimizdeki çift camlı pencerelerin arasında hareket eden jaluzi camlar kullanım kolaylığı açısından üst sıralarda yerini almaktadır.

Jaluzi Cam Fiyatı

Jaluzi camlar pek çok avantajının yanı sıra fiyat olarak da bütçenizi zorlamayacak düzeydedir. Eğer siz de evinizi jaluzi cam ile güzelleştirmek ve daha pratik bir hale getirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve jaluzi cam fiyatları konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.