Kolay kullanımı ve tüm hava şartlarına dayanıklılığı ile dikkat çeken zip perde sistemleri, fermuarlı perde olarak da bilinmektedir. Son teknoloji ile geliştirilen modern perdeler ticari işletmeler, konut-lar, alışveriş merkezleri gibi pek çok merkezde hem dış hem de iç alanlarda uygulanabilir oluşuyla da diğer perdelerden ayrılmaktadır.

Mekanizmalı olarak kurulumu yapılabilen perdelerin böylece kullanımı daha da kolaylaşmaktadır. Stor perdelerde kullanılan bu mekanizma zip perdelerde bir boyut atlamıştır. Zip perde mekanizmalarında perde kumaşları, yan kanal içinde hareket eder ve bu şekilde formunu korur.

Güneş ve Rüzgar Koruması

Zip perde sistemlerinde asıl amaç güneş ve rüzgardan mekanı korumaktır. Ancak yağmur, kar gibi dış hava şartlarına da mukavemet gösterebilen kumaşları sayesinde aynı zamanda dış kullanımda yağışlardan da mekanı korumaktadır. Özel olarak üretilen dış cephe zip perde kumaşı bükülmeler ve yıpranmalara karşı da son derece dayanıklıdır.

Kullanım amacı, kullanılan yüzey ve boyutlara göre değişiklik gösteren zip perde fiyatları için lütfen Best Global telefonlarını arayın ve size en uygun fiyat teklifini verelim.

Zip Perde Avantajları

Genelde motorlu ve uzaktan kumanda ile çalışan zip perde ler özellikle üstün güneş koruma performansı ile diğer perdelerden uzak ara önde bulunmaktadır. Özel olarak üretilen kumaşı nedeni ile yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Dışarıyı gösteren ancak içeriyi saklayan şeffaf yapısı, rüzgara, yağışa ve zor hava koşullarına dayanıklı zip perde izmir de pek çok avantaj sağlamaktadır.