Tasarım konusunda modern stor perdelere göz atıyorsanız zip screen modellerini seçebilirsiniz Zip Perde sistemleri tasarlanırken sadece tasarım bakımından modern çizgiler düşünülmedi. Bunun yanında ortaya çıkartılan bu modern tasarımın, kullanılmış olan renklerle de bütünlük sağlaması istendi. Bu yeni sistem her mevsim sizi konforla buluşturmaktadır. Zip perdeyi satın almanız ve kullanmaya başlamanız durumunda alacağınız memnuniyet sizleri mutlu edecektir. Çünkü bu perdeyi gören herkes bu sisteme hayran

olmakta ve bu hayranlık durumunu sizlerle paylaşmaktadır.

Zip Screen Özellikleri

Günümüzde pek çok müşteri zip perde sistemlerini tercih etmektedir. Özellikle zip screen modelleri Avrupa’da bir fırtına gibi esmeye devam ediyor. Sistem sizlere muhteşem bir manzara sunabiliyor. Perdelerde olduğu gibi kısıtlı bir görüş açısı sunmadan sınırsız bir görüş alanı sağlıyor. Teknoloji ile beraber hayal gücünün ve tasarım dünyasının birlikte yer aldığı bu perde sayesinde her mekân farklı bir havaya bürünecektir.

Zip Perde Fiyatları

Kurumsal veya bireysel şekilde istenilen her alanda kullanılabilecek olan Zip Perde modelleri ile her mekâna güzel bir hava katabilirsiniz. Türkiye’de zip perde fiyatları işçiliğin kalitesine göre değişebilir. İstediğiniz her yerde bu tür perdeleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zip Perde daha çok dış mekân stor perdesi olarak kullanılan perde çeşitleri arasındadır. Bu sistemler günümüzde en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.