Cam İçi Jaluzi Sistemi Nedir?

Cam içi Jaluzi sistemi, diğer jaluzi sistemlerinden farklı olarak iki ısı camın arasına yerleştirilerek oluşturulan jaluzi sistemleridir. Bu sayede sizi perde kullanımın getirdiği tüm sorunlardan kurtaracaktır.

Sigara kullanımıyla birlikte griye yakın bir renge dönüşen beyaz perdelerinizi yıkama sorunundan ve kalıcı sakatlıklara bile neden olabilen perde asma işleminden sizi kurtaracaktır. Bu jaluzilerin iki ısı camın arasındaki kalınlığı 12,5 mm ve 16 mm olarak değişiklik göstermektedir.

Cam İçi Jaluzi Sistemlerinin Kalınlığının Oluşturduğu Farklılıklar

12,5 mm olarak oluşturulan cam içi jaluzi sisteminin garanti süresi daha uzundur. Ayrıca daha modern ve şık bir görünüme sahiptir. 16 mm kalınlığa sahip olan jaluzi cam içi sisteminin özelliği ise farklı renk seçenekleriyle sunulabiliyor olmasıdır.

Cam İçi Jaluzi Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

Cam içi jaluzi sistemleri sizi dışarıda bulunan meraklı gözlerden koruyarak yaşam alanınızın daha güvenilir ve rahat olmasını sağlayacaktır.

Cam içi jaluzi sistemleri daha çok ofislerin içinde bulunan kişisel çalışma alanlarında kullanılmaktadır. Böylece fazla kişinin çalıştığı ofislerde insanlar daha rahat bir şekilde işlerine yoğunlaşabileceklerdir.

Ofislerin ve evlerin dışında, cam içi jaluzi sistemleri hastanelerde, otellerde, toplantı salonlarında kullanılarak tüm ihtiyaçlar için ideal bir kullanım sağlamaktadır.

Best Global Firması, Cam İçi Jaluzi Sistemlerinde 1 Numara

Cam İçi Jaluzi Sistemlerinde İzmir ve İstanbul illerinde hizmet veren Best Global firması geniş ürün skalasıyla tüm kullanıcıların ihtiyacına yönelik hizmet veriyor.

Best Global firmasının ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://bestglobal.com.tr linki aracılığı ile internet sitesini ziyaret edebilir ve 0 (212) 295 92 54 numarasını arayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.