Genellik insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda binaların cam cephe kaplamasında iki cam arasında kullanılan perde sistemidir. Jaluzi cam içi perdelerde kirlenme ve yıpranma sorununu ortadan kaldırır.

Özellik olarak black – out özelliğine sahiptir. Yüksek gün ışığı sıcaklığını kontrol altına alan bu perdeyi iki cam arasına yerleştirirler.

Bütün açılarda olan cam sistemlerine uygun hale getirilmiştir.

Evimizdeki çatı ve kış bahçeleri için kullanılabilecek ideal bir üründür. Bu perdenin iki cam arasında olması sebebiyle bakım ve temizlik istemez. Jaluzi cam fiyatları istediğiniz özellik ve uygulanacak malzeme kullanımına göre değişkenlik gösterir. Sizin için araştırıp birkaç jaluzi cam modelleri bulduk işte bunlardan bazıları;

  • Jaluzi Üst Baskı Uygulaması: İstediğiniz bir tasarımı jaluzi içerisine baskı yapıp güzel bir görünüm sağlanıyor.
  • Sürme Sistem:  Sürme doğramalı sistemlerde ince mekanizmadan kaynaklanan sürtünmelere fırsat vermez.
  • Motorlu ve Kumandalı: Eski milli, mıknatıslı jaluzi sistemlerinizi kolaylıkla motorlu sisteme çevirebilmekteler. Arıza çözümleri kolay ve kullanışlıdır.
  • Mıknatıslı Sistem: Cama veya cam çıtasına delik açılmadan mıknatıslı redüktör sayesinde kolayca hareket ettirilebilir.
  • Milli Sistem: Bu sistemde iki cam arasına bir delik açılarak mil bağlanır bu mil sayesinde hareket eder. Ayrıca içerisine toz, rutubet gibi zararlı maddelerden korumak için keçe yerleştirilir.
  • Butonlu Sistem:  Doğrama üzerine bir buton yerleştirilir.  Bu buton sayesinde jaluziye eksenel hareket verebilirsiniz.