Pergola sistemleri kolay kurulumu ve dayanıklılığı ile özellikle bahçelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Ülkemizde pek çok konut sahibi pergole modellerini tercih etmekte ve dört mevsim keyifli bir yaşam sürdürebilmektedir. Pergola sistemleri tenteleri ve yatay olarak kullanılan açılır kapanır sistemleri ile kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu sistemler daha çok güneşlik olarak kullanılarak yaz dönemlerinde sizi güneşten korumaktadır.

Pergola modellerinden açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özellikleri ile yağmurlu havaların etkisi azalmaktadır. Açılır kapanır özelliği pergole sisteminin istediğiniz zaman kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Evinize Uygun Ahşap Pergola Seçimi

Ahşap pergole seçimi son derece dönemlidir. Kaliteli ağaçtan üretimi yapılan ahşap pergola modelleri uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Evinizin yapısına uygun ahşap model seçimi yaparak daha huzurlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Sitemde öncelikli olarak doğru ahşap pergolanın kullanılması gereklidir. Yanlış ağaç seçimi pergola sistemlerinin uzun soluklu olmasını engellemektedir. Sistemleri kurma sırasında işin uzmanı olan firmamızdan yardım alınız.

Güncel Pergola Fiyatları

İstediğiniz alan içerisinde pergola fiyatları alanın büyüklüğüne, işin kalitesine ve işçilik durumuna göre değişim gösterebilmektedir. Bu sistemler içerisinde farklı ağaçlara yer verilmektedir. Coğrafi bölgelere göre ağaç cinsleri değişmektedir. Evinize en uygun ağacı firmamıza danışabilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pergola sistemlerinin fiyatları hesaplanırken sistemin uygulanacağı alanı ölçmeniz gerekmektedir. Firmamız eviniz ya da işyerinize en uygun pergola yapımını tamamlamak için cebinize uygun tasarımlar geliştirmeye devam ediyor.