Ev ve ofislerin yanı sıra kafe, restoran gibi mekânlar içinde oldukça kullanışlı olan zip perde,farklı model ve renkleriyle çok daha fazla ilgi çekmektedir. Son derece yüksek kalite teknoloji olan Myzip ile yapılmakta olan bu perdeler birçok farklı işlevi ile çok daha kullanışlı olmaktadır. Bu perde sayesinde panjur, sineklik ve tül gibi ürünlerin kullanıma gerek kalmadığı gibi gölgeleme işlevi ile de öne çıkmaktadır. Her mevsime uygun olmasından dolayı da oldukça tercih edilen perdenin kullanımı da çok basittir. Diğer perdelerde olduğu gibi sıklıkla kirlenme durumu olmamaktadır. Ayrıca büzülme, yıpranma gibi durumlarda söz konusu değildir. Uzaktan kumandalı perde sistemleri her ne kadar çok daha maliyetli olarak gözükse de kullanış açısından çok daha iyi olmaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde açılıp kapanma imkânı verilmektedir.

Yaz aylarında sağladığı avantajlardan başlıcası güneş etkisi olarak söylenebilir. Güneşin zararları ışınlarının içeriye girmesine asla izin vermemektedir. Her ne kadar ince olsa da sağlamlık ve kaliteli açısından oldukça kullanışlıdır. Ayrıca içeriye toz, kir girişine de olanak tanımamaktadır. Uzun yıllar kullanıma uygun olmasından dolayı da zahmetsizdir. Diğer perdeler ile kıyaslandığında çok daha pratiktir. Çok sık bir şekilde çıkarılıp yıkanmasına da gerek olmamaktadır. Zip stor perde sayesinde verimli bir şekilde güneş ışınları da alınmaktadır. Ayrıca tam kapalı olması durumda sineklik vazifesi de görmektedir. Birçok farklı renge sahip olmasının yanı sıra yaz mevsimleri için canlı renkler daha çok tercih edilmektedir.

Yaz mevsiminde sağladığı avantajların dışında kışın da oldukça kullanışlıdır. Sağlam bir yapıda olmasından dolayı içeriye yağmur, kar, soğuk, rüzgâr girişi söz konusu değildir. Bununla birlikte kumaşında küçük delikler bulunmaktadır. Bu sayede içeriye devamlı temiz hava akımı sağlamaktadır. Zip perde sistemleri bulunan mekânlar belli bir sıcaklık seviyesinde kalmaktadır. Kışın bütün etkilerinin giderilmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Yaz-kış büyük fayda sağlayan perdenin aynı zamanda enerji açısından da önemli bir tasarruf sağladığı da bilinmelidir. Yaz aylarında klima çalıştırmaya gerek kalmamaktadır. Perde hakkında detaylı bilgi istenmesi halinde 0212 295 92 54 numaralı telefon ile iletişime geçilebilir. Her türlü soru müşteri hizmetlerine sorulabilir.