Best Global Yapı ürünleri arasında olan Giyotin cam sistemleri, klasik cam sistemlerine göre birçok benzerliği taşıdığı gibi klasik cam sisteminden tamamen ayrılan birçok özelliği de bulunmaktadır. Klasik cam sisteminden ayıran temel özelliklerinden biri de giyotin cam sisteminin çalışma prensibidir. Klasik cam sistemine göre birçok avantajı bulunan giyotin cam sistemi farklılıklarından bir diğeri, çift yönlü açılıp, kapanma özelliğinin bulunmasıdır. Firmamızda çift yönlü açılıp kapanabilen giyotin camlar, istenen yerlere montaj hizmetini de sağlamaktadır. İster yukarıya aşağıya isterse sağa ve sola açılma alternatifi sunan giyotin cam sistemi bu bağlamda özel motorlar ile çalışmaktadır. Ve Best Global Yapı olarak bu özel motorlar tarafımızdan temin edilmektedir.Tüm bahsedilen farklılıkları ile Best Global Yapı Ürünleri 2005 yılı itibari ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde bulunan Best Global Yapı Ürünleri, sadece İstanbul iline değil tüm dünyaya kendi üretmiş olduğu malzemeleri, kendine özgü hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Sizler de en kaliteli giyotin camlara, en kaliteli hizmetler dahilinde sahip olmak için firma telefonumuz olan 0(212) 295 92 54 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Manuel ya da otomatik çalışma sistemine sahip olan giyotin cam sistemlerimizin çalışması temelinde raylar üzerine oturtturulmuş olan camların bir yay yardımı ya da otomatik olarak motorlar aracılığı ile hareket ettirilmesidir. Manuel giyotin cam çalışma sisteminde bu işlem yaylar aracılığı ile sağlanmaktadır. Otomatik küpeşte sisteminde ise bu çalışma özel olarak tasarlanmış motorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Manuel ve otomatik sistemin kendi içerisinde birçok avantajı bulunmaktadır. Ancak güvenirlilik bakımından otomatik küpeşte sistemlerinin daha önde ilerlediğini söylememiz yanlış olmaz. Bu sebeple Best Global Yapı olarak, güvenirliliğin ön planda olduğu mekanlara otomatik küpeşte sistemini tavsiye etmekteyiz.

Giyotin Cam Nerelerde Kullanılır?

Sıklıkla kafelerde kullanımına alışkın olduğumuz giyotin cam sistemleri gerçekte tüm mekan ve bölümlerine rahatlıkla uygulanmaktadır. Birçok mekana kullanım bakımından uygunluk sağlayabilen giyotin cam, firmamız aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.  Birçok özelliğinin yanı sıra güvenlik sağlayan yapısı dolayısı ile çocuk ve yaşlı bulunan evler için oldukça avantajlı ve uygun olan giyotin cam sistemleri, evlerinize hem estetik bir görünüm kazandırmakta hem de gün ışığından maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamaktadır. Hareketli küpeşte her yöne hareket eden bölümleri bulundurması nedeni ile kullanışlı bir cam sistemini sizlere sunmaktadır. Raylara sabitlenmiş birkaç camın birleşmesi ile oluşan hareketli küpeşte sistemleri özellikle teraslarda, kış bahçelerinde, alışveriş merkezlerinde, kafe, restoranlarda ve daha birçok mekanlarda kullanılmaktadır. Hangi mekan için olursa olsun, tüm cam çeşitleri ihtiyaçlarınızda firmamız Best Global Yapı firmamız aracılığıyla siz müşterilerimize aradığınız tüm mükemmeliyeti sunmaya hazırız. Alanında uzman ekiplerimize, bilgi ve tecrübe birikimlerimize güvenebilirsiniz.

Isı Yalıtımın En Kolay Yolu Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemleri yapısı dolayısı ile maksimum seviyede ısı yalıtımı sağlamaktadır. Çift taraflı ısı yalıtımı sağlayan giyotin cam sistemlerimiz sayesinde yaz aylarında yüksek sıcaklıktan korunacak, kış aylarında ise soğuk havanın etkisini hissetmeyeceksiniz. Evler başta olmak üzere birçok mekana uygulama şansı bulunan giyotin cam fiyatları ise uygulanacak mekanın türüne göre seçimi yapılan sistem elemanları farklılığına göre değişmektedir. Bu cam sistemlerinde uygulama mekanın boyutu da bu farklılığı sağlamakta olup giyotin cam fiyatları yine bu boyut farklılığına göre farklı aralıklarda seyretmektedir. Sizlerden gelen keşif talepleri üzerine tüm analizler tüm ince ayrıntısına kadar ele alınarak tamamlanır ve en ekonomik fiyatlar sizlere sunulur.