10 yılı aşkın bir süredir aynı sektörde hizmetlerini sürdürmekte olan Best Global Yapı Ürünleri firmamız cam denilince sektörde ilk akla gelen firmalardan olmayı başarmıştır. Senelerin bünyemize katmış olduğu bilgi ve tecrübe birikimleri ile birlikte camın her çeşidini sizlere temin edebilmekteyiz. Giyotin cam çeşitleri kendi arasında altı sınıflamaya ayrılmaktadır. Bu sınıflamada etki eden en önemli iki kriter kullanılan camın farklılığı ve yine cam seçiminde uygulanacak boyut farklılığıdır. Bu bağlamda ele alacak olursak seçimin yapılacağı giyotin cam alternatiflerinden ilki temper lamine cam çeşidi olan ve boyutları 5mm + 5mm olarak 100 mm boyutlarında benimsenen giyotin cam çeşitleridir. İkinci sıradaki alternatif seçenek ise 6mm temper cam + 9 mm boşluk ve tekrar 6 mm temper cam formunun kullanılması ile oluşan temper konfor ısı camıdır. Diğer bir alternatif olan üçüncü sıradaki giyotin cam çeşidi ise 6mm temper cam, 16 mm boşluk ve sonrasında gelen 6 mm konfor ısı camıdır. Dördüncü sıradaki giyotin cam alternatifi ise 8 mm lamine cam + 16 mm boşluk + 8 mm lamine temper konfor ısı camının kullanılması ile oluşan sistem alternatifidir. Beşinci sıradaki giyotin cam çeşidi ise 6 mm temper cam + 9 mm boşluk + 6 mm temper cam ve tekrar 9 mm boşluk + 6 mm temper cam oluşumunun sağlandığı cam çeşididir. Son olarak tasarlanması sağlanan cam çeşidi olan altıncı sıradaki ise kurşun geçirmez camların kullanılması ile tasarlanan giyotin cam çeşididir. Sizler de giyotin cam kullanmak istediğiniz alanlara hangi ürünün daha uygun olacağı konusunda kararsızsanız ya da teknik bilgiye ihtiyacınız var ise bizlere iletişim bölümümüzdeki adreslerimizden veya telefon numaralarımızdan istediğiniz an erişim sağlayabilirsiniz. Alanında profesyonel olan teknik ekip personellerimiz tarafından en güvenilir bilgilere ulaşabilir ve en ekonomik fiyatlar karşılığında en kaliteli ürünlere, en güvenilir hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Giyotin Cam Uygulanmasında Boşlukların Önemi

Yapı ürünleri alanında öncülüğünü koruyan Best Global Yapı ürünleri firmamız, giyotin cam uygulamasında en önemli detaylardan biri olan başlıkların hesaplanması konusunda da dikkatli ve özenlidir. Giyotin cam ya da diğer bir ismi ile hareketli küpeşte sistemleri tasarlanmasında uygulanan yöntemlerden biri de cam katmanları arasında boşlukların bırakılmasıdır.  Bu boşlukların hareketli küpeşte sistemlerinin oluşmasında önemi büyük olup, uygulanmasındaki amacı ise ısı yalıtımını mümkün olduğu en büyük seviyede sağlamasıdır. Firmamız, özellikle kafe gibi hem açık hem de kapalı alanların sağlandığı mekanlarda tercih edilen giyotin cam sistemlerini ısı yalıtımı en üst düzeyde sağlamak amacı ile tasarlanmaktadır.

Manuel Küpeşte mi? Otomatik Küpeşte mi?

Best Global Yapı ürünleri firmamız ürün ve hizmet sunumunda, müşterilerimiz tarafından en çok karıştırılan ve kararsızlığa sebep olan manuel ve otomatik küpeşte konusunda sizlere teknik bilgi desteğini sağlamaktadır. Hareketli küpeşte sistemlerinin tasarlanması iki aşamaya göre gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar manuel ya da otomatik küpeşte sistemleridir. İki farklılığında kendine özgü avantajları bulunmakta olsa da otomatik küpeşte sistemleri sağladığı avantaj bakımından daha cazip bir konumda bulunmaktadır. Giyotin cam sistemlerinin manuel ya da otomatik tercihi giyotin cam fiyatları aralıklarını da değiştirmektedir. Otomatik giyotin cam fiyatları manuel cam fiyatlarında göre daha pahalı konumda bulunmaktadır. Sizler de en uygun fiyat sunumlarımızı öğrenmek için 0(212) 295 92 54 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.