Jaluzi hammaddesi ile yapılan perdelerin ana maddesi alüminyum olarak yer almaktadır. Bu alüminyum 16mm ve 25mm ölçülerinde bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde tercih edilen jaluzi cam içi sistemleri işlev konusunda diğer perdelere göre çok daha özelliklidir. Tavan mesafesinin az olduğu yerlerde dahi sorunsuz kullanılmasına yardımcı olur. Sistemin içinde yer alan hareket işlevleri, içeri sokulması istenen ışığı dilediğiniz ölçüde ayarlamanıza yardımcıdır

Bantların bombeli şekilde bulunan bölümleri ile güneşi tamamen kapatabilirsiniz.

Bütçeye Uygun Jaluzi Cam Fiyatları

Jaluzi sistemli perdeler ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılaşabilirsiniz. Günümüzde jaluzi cam fiyatları firmamız aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat koşulları ile sunulmaktadır. Bu sistem içeresinde montaj şekilleri yer almaktadır. Jaluzi sisteminde perde hareket etmeyecek durumdaysa alttan sabitleme sistemi kullanılmaktadır. Bunun yanında iki cam arasında bulunan jaluzi sistemleri de yer almaktadır. Bant sistemi içerisinde hareket kabiliyeti aracılığı ile ışık girmesi tamamen önlenmektedir.

Motorlu Jaluzi Fiyatları Nasıl Bulunur

Motorlu jalûziler kullanım kolaylığı sebebi ile daha çok işyerlerinde tercih edilmektedir. Bu sistemler sahip oldukları yeni modern yapısı ile mekânlarınıza estetik katabilmektedir. Motorlu jaluzi camın dış tarafında yapıştırılmış bulunan zincirli aparat ile beraber, iki camın arasındaki jaluzileri hareket ettirmektedir. Günümüzde motorlu jaluzi fiyatları firmamızın sunmuş olduğu uygun koşullar ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Cam tarafında delme yapılmadan zincirli aparat kısa zamanda eklenmektedir.