Jaluzi cam, giydirme cam cephelerde en etkili ve ideal çözümdür. İnsan sirkülasyonunun en yoğun olduğu binalarda genellikle giydirme cam cepheler kullanılmaktadır. Bu giydirme cam cephe mekanlarda perdenin camın iç tarafından yer almasının avantajları vardır. Bunlar perdelerin yıpranma ve kirlenme ihtimallerini ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz giydirme cepheleri genellikle işyerlerinde görüyoruz. İşyerlerinde de bu tarz bir görünüm şıklığı ve tasarruf oldukça önemlidir. Bu nedenle çoğu işyeri giydirme cam sistemi kullanırken jaluzi cam kullanmaktadır.

Kirlenme ve Yıpranma Derdine Son

Dekoratif özellikli stor perdelerin sıcaklığı, yepyeni bir teknoloji ile yalıtımlı olan çift cam arasında yerleştirilmiştir. Stor perdenin bu yalıtımlı çift camın arasında yer alması, tüm fiziksel müdahaleleri engeller. Bunun yanı sıra stor perdenin tozlanmaması ya da kirlenmemesi ve mevcut hava şartlarından etkilenmemesi sağlanmış olur. Bu nedenle bakım ya da temizlik gerektirmemektir.

Kış Bahçeleri ve Çatılar için de Kesin Çözüm

Daha yüksek güneş ışığı alması ve kontrolü sağlaması nedeniyle çatı camlarında düet perdeler kullanılmaktadır. Bu düet perdelerde de yepyeni bir teknoloji ile birlikte yalıtımlı olan çift camın arasına yerleştirilmiştir. Yere paralel olan camlar da dahil bir şekilde, her açıda bulunan camlarda çalışan bu yepyeni tasarım ürün ile birlikte kış bahçelerinde ya da çatı camlarında da en ideal çözüme ulaşılmış olunur. Düet perdenin yalıtımlı iki cam arasında olması nedeniyle de bakım ya da temizlik gerekmemektedir. Bu nedenle Best Global tarafından da pek çok seçeneği bulunmaktadır.

Jaluzi fiyatları modele göre değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzeme ve boyutlar da fiyat farklılıklarında etkilidir. Uygun fiyatlı sistemler olan jaluziler ile şık bir görünümün yanı sıra etkin ve verimli bir kullanım elde edebilirsiniz.