Zip Perde Nedir?

Zip perde, diğer perdelerden farklı olarak dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilen, kış mevsiminin aylarındaki soğuktan, yaz mevsimin aylarındaki sıcaktan sizi koruyacak stor perdedir.

Zip perde, sadece evinizi kişisel alanları ile de sınırlandırılamayacak geniş alanlarda kullanım göstermektedir. Özellikle içerisinde açık havaya sahip alanların da bulunduğu kafe ve restoranlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Zip perdenin en önemli özelliği, tüm perdelerin işlevi olan gölgelemeyi en başarılı şekilde yerine getirmesidir. Şeffaf yapısı sayesinde, dışarı tarafından görülmezken, sizin dışarıyı görebilmenizi sağlar. Farklı renk seçenekleriyle zip perdenizi ortamda bulunmasını istediğiniz ısı ve rengi oluşturabileceksiniz.

Zip perde kenarında bulunan fermuarlı sisteminin uzaktan kumanda sayesinde çalıştırabilen motorlu bir sisteme sahiptir. Bu sayede, zip perdenizi kış ve yaz aylarında istediğiniz şekilde konumlandırabileceksiniz.

Zip Perde Fiyatları Ne Kadar?

Zip perde, bu tür dekoratif ürünlerin hepsinde de görüldüğü gibi belli bir fiyatla ücretlendirilememektedir. Ürünün fiyatının belirlenmesinde zip perde modelleri ve zip perdenin yapımında kullanılan kumaş modelleri, kumaşın kalitesi ve zip perde sisteminin çalışmasını sağlayan motorun türü etki etmektedir.

Zip perde İzmir ve Zip perde İstanbul ili sınırlarında başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekte olan Best Global Firması, bu alandaki başarılı çalışmaları ile müşterilerinden tam puan aldı. Zip perde tasarımlarının çeşitliliğinin yanında, kış bahçesi,  jaluzi cam içi sistemi ve pergola üretimi de yapmakta olan firmanın ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız https://bestglobal.com.tr linki aracılığı ile internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürün siparişi vermek ve aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için ise firmayı 0 (212) 295 92 54 telefon numarasından arayabilirsiniz.