Özellikle kış aylarında kullanıldıkları için kış bahçesi ismini alan uygulamada çatısı camlı ya da değil, etrafı alüminyum ya a katlanır cam olarak dizayn edilen sistemler kullanılır. Birkaç çeşit uygulama yapmak mümkündür. Çatı hafif eğimli olarak tasarlanırken, yan camlarda genellikle sürgülü camlar tercih edilmektedir.

Kış bahçesi Pendik uygulamaları ile de dikkat çeken firmamız özel kış bahçesi profilleri kullanmaktadır. Öncelikle çelik çatı iskeleti hazırlanarak sistemin güvenilirliği sağlanmakta ve ardından cam yuvaları hazırlanmaktadır. Yağmur oluk uygulaması ile de işlemimiz son bulmaktadır. Böylece hazırlanmış olan bir kış bahçesi tasarımı, hem dayanıklı hem güvenli hem de su sızdırmaz yapısı ile uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Etiler

Best Global olarak cam teras yani çatısı camlı uygulamalarımızı kış bahçesi Etiler çalışmalarında sergilemekteyiz. Bölgeden gelen yoğun talep doğrultusunda cam çatı uygulamalı kış bahçeleri müşterilerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri, bahçe ya da teraslarının keyfini sonuna kadar çıkarabilecekleri uygulamalar olmaktadır. Isı camlı uygulamalarda güneş kontrol özelliği bulunduğundan, direkt olarak güneş ışığının içeri girmesi engellenmektedir. Böylece yakıcı güneş de sorun yaratmamaktadır.

Levent

Kış bahçesi uygulamalarımız arasında bulunan cam kapılı sistemleri son yıllarda özellikle dikkat çekmeye ve talep görmeye başladı. Bu sistemde çatı ve duvarlar şeffaf cam olarak düzenlenirken, konut girişi hem kontrol altına alınmış hem de özellikle konut girişlerinde soğuk havadan etkilenmeyi en aza indirmiştir. Kış bahçesi Levent uygulamalarımızda yoğun olarak örneklediğimiz bu çalışmalar için bizi arayın.